Műsor - 2020. szeptember 26. 12:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  MEAFC/AMEAFC/A I V, 73 - 51 0 - 1 IGNÁCZ András (17)
(Beszterce KK)
BENEDEK Máté Gábor (15)
(Beszterce KK)
POCZKODI Tamás Bence (4)
(MEAFC/A)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Baukó Ferenc, Gelányi Dániel (Bogárdi János)
Műsor - 2020. szeptember 26. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  Kecskeméti KAKecskeméti KA O V, 32 - 126 0 - 2 TÓTH Patrik (24)
(Kecskeméti KA)
TÓTH Patrik (10)
(Kecskeméti KA)
KŐHÁZI Bence (9)
(Kecskeméti KA)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János)
Műsor - 2020. szeptember 27. 09:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
  VUKE - VeszprémVUKE - Veszprém I GY, 32 - 70 1 - 2 IGNÁCZ András (14)
(Beszterce KK)
NAGY Boldizsár (10)
(Beszterce KK)
GULYÁS Botond (4)
(Beszterce KK)
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia Játékvezetők: Földi László, Bozóki Bettina (Bogárdi János)
Műsor - 2020. október 18. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló BDSEbasket/ABDSEbasket/A I V, 96 - 31 1 - 3 DAJKA Dávid László (25)
(BDSEbasket/A)
KAJDACSI Kristóf Zoltán (11)
(BDSEbasket/A)
KAJDACSI Kristóf Zoltán (4)
(BDSEbasket/A)
Aréna: 1-es számú Általános Iskola Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás (Krékity Kornél)
Műsor - 2020. október 21. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Nagykőrösi SólymokNagykőrösi Sólymok O V, 55 - 85 1 - 4 SZÉCSÉNY Erhard (26)
(Nagykőrösi Sólymok)
KASZA Hunor (16)
(Nagykőrösi Sólymok)
FILEP Áron Kálmán (7)
(Nagykőrösi Sólymok)
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
Műsor - 2020. november 28. 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló AKMÉ Körmendi TörpördögökAKMÉ Körmendi Törpördögök I V, 106 - 30 1 - 5 SZÍVÓS Patrik Dávid (20)
(Körmendi Törpördögök)
SZÍVÓS Patrik Dávid (10)
(Körmendi Törpördögök)
NÉMETH András (7)
(Körmendi Törpördögök)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Patrik, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
Műsor - 2020. november 28. 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló AKMÉ Körmendi TörpördögökAKMÉ Körmendi Törpördögök O V, 45 - 112 1 - 6 NÉMETH András (20)
(Körmendi Törpördögök)
SZÍVÓS Patrik Dávid (10)
(Körmendi Törpördögök)
NÉMETH András (5)
(Körmendi Törpördögök)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Németh Patrik, Szűcs Tamás (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
Műsor - 2020. december 7. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Nagykőrösi SólymokNagykőrösi Sólymok I V, 110 - 48 1 - 7 SZÉCSÉNY Erhard (18)
(Nagykőrösi Sólymok)
KASZA Hunor (8)
(Nagykőrösi Sólymok)
KOCSIS Attila (9)
(Nagykőrösi Sólymok)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Baukó Ferenc, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
Műsor - 2020. december 20. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló BDSEbasket/ABDSEbasket/A O V, 28 - 127 1 - 8 DAJKA Dávid László (45)
(BDSEbasket/A)
SCHIROKY Kirill (21)
(BDSEbasket/A)
ZSIHLA Zsombor (7)
(BDSEbasket/A)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
Műsor - 2020. december 21. 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló MEAFC/AMEAFC/A I V, 109 - 31 1 - 9 GÁL Máté (18)
(MEAFC/A)
NYÍRI Bence (10)
(MEAFC/A)
VASS Zoltán (7)
(MEAFC/A)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs)
Műsor - 2020. december 21. 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló MEAFC/AMEAFC/A O V, 43 - 85 1 - 10 GÁL Máté (19)
(MEAFC/A)
GÁL Máté (10)
(MEAFC/A)
SZABÓ Dániel (5)
(Beszterce KK)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Szécsi Balázs)
Műsor - 2021. január 8. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló VUKE - VeszprémVUKE - Veszprém O GY, 58 - 54 2 - 10 GULYÁS Botond (22)
(Beszterce KK)
OSZTOICS Milán (18)
(VUKE - Veszprém)
KALINCSÁK Péter Kolos (3)
(VUKE - Veszprém)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos (OMASZTA ZOLTÁN KÁROLY)
Műsor - 2021. január 24. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Újpest-MT/AÚjpest-MT/A O V, 69 - 87 2 - 11 KISS Áron (29)
(Beszterce KK)
JORDÁKI Lajos Dániel (13)
(Beszterce KK)
MAJOR Péter (6)
(Újpest-MT/A)
Aréna: Tungsram Csarnok Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. január 24. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Újpest-MT/AÚjpest-MT/A I V, 89 - 55 2 - 12 KÉKESI Kristóf (18)
(Újpest-MT/A)
KÉKESI Kristóf (10)
(Újpest-MT/A)
KRKLJES Vukasin (7)
(Újpest-MT/A)
Aréna: Tungsram Csarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Cseh Sándor Attila)
Műsor - 2021. január 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló VUKE - VeszprémVUKE - Veszprém I V, 70 - 49 2 - 13 VÉGH Mátyás (20)
(VUKE - Veszprém)
OSZTOICS Milán (14)
(VUKE - Veszprém)
VÉGH Mátyás (4)
(VUKE - Veszprém)
Aréna: Március 15. Sportcsarnok Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István)
Műsor - 2021. március 14. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE I V, 92 - 62 2 - 14 - -
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László)
Műsor - 2021. március 27. 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egri VSI KOKEgri VSI KOK O GY, 74 - 55 3 - 14 - -
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
Műsor - 2021. április 18. 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Egri VSI KOKEgri VSI KOK I GY, 62 - 72 4 - 14 BOCSI Attila Levente (20)
(Egri VSI KOK)
KISS Áron (11)
(Beszterce KK)
LENGYEL Dániel (4)
(Egri VSI KOK)
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán
Műsor - 2021. április 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Lehel KosársuliLehel Kosársuli I GY, 78 - 81 5 - 14 KOVÁCS Vilmos (36)
(Lehel Kosársuli)
GULYÁS Botond (17)
(Beszterce KK)
GULYÁS Botond (7)
(Beszterce KK)
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Máté Zádor (Bernáth András)
Műsor - 2021. április 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló NKA Pécs/BNKA Pécs/B I V, 91 - 57 5 - 15 GÉMES Levente (20)
(NKA Pécs/B)
GÉMES Levente (16)
(NKA Pécs/B)
EGÉDI Balázs (9)
(NKA Pécs/B)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos
Műsor - 2021. május 8. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Bajai Bácska FKEBajai Bácska FKE O V, 65 - 75 5 - 16 - -
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás
Műsor - 2021. május 17. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Lehel KosársuliLehel Kosársuli O GY, 83 - 62 6 - 16 - -
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter
Műsor - 2021. május 22. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló NKA Pécs/BNKA Pécs/B O V, 46 - 69 6 - 17 - -
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián

Megyei szövetségek