Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | GY, 73 - 83 | 1 - 0 |
SIMON Benedek (27) (Dávid Kornél KA) |
KÉKESI Kristóf (17) (Újpest-MT/A) |
HEGEDÜS Kornél (4) (Dávid Kornél KA) |
|
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 56 - 63 | 2 - 0 |
BATA Olivér (22) (Dávid Kornél KA) |
SIMON Benedek (10) (Dávid Kornél KA) |
KOZMA Péter (8) (Vásárhelyi Kosársuli) |
|
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia | O | GY, 84 - 53 | 3 - 0 |
BONDOR Bálint (24) (Dávid Kornél KA) |
SAFRANKA Márton (7) (Kaszások Akadémia) |
SIMON Benedek (4) (Dávid Kornél KA) |
|
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kaposvári SI | O | GY, 101 - 71 | 4 - 0 |
SIMON Benedek (27) (Dávid Kornél KA) |
GYŐR Bálint Gergely (10) (Kaposvári Delfinek) |
KARABULUT Haluk Tunahan (3) (Kaposvári Delfinek) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki KA | I | V, 81 - 55 | 4 - 1 |
BATA Olivér (32) (Dávid Kornél KA) |
KISS Dominik (11) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (7) (Szolnoki KA) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Mezei Tibor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 57 - 89 | 4 - 2 |
VASAS Máté Brúnó (28) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
VÁMOS Ádám (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 80 - 56 | 4 - 3 |
KELEMEN Ádám (26) (Vasas Akadémia/A) |
KELEMEN Ádám (14) (Vasas Akadémia/A) |
LAKATOS Máté (7) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Major Ádám, Gruber Nikolett Lilla (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 98 - 56 | 4 - 4 |
TAKÁCS Zsolt (21) (FALCO-VE KC/A) |
TAKÁCS Zsolt (16) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (6) (FALCO-VE KC/A) |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | V, 66 - 68 | 4 - 5 |
SIMON Benedek (38) (Dávid Kornél KA) |
BONDOR Bálint (13) (Dávid Kornél KA) |
FULAI Bátor Szebasztián (5) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 83 - 64 | 4 - 6 |
SZŐKE Bálint (16) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (7) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kaposvári SI | I | V, 84 - 56 | 4 - 7 |
PAÁR Márk (28) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (7) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (9) (Kaposvári Delfinek) |
Aréna: Szent István Egyetem | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki KA | O | V, 63 - 65 | 4 - 8 |
SEBŐK András (21) (Szolnoki KA) |
KISS Dominik (13) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 100 - 69 | 4 - 9 |
HAJDU Péter Márton (43) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KENEDI Róbert (9) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 47 - 99 | 4 - 10 |
VÁRSZEGI Ádám (20) (Vasas Akadémia/A) |
BARTHA Zsombor (11) (Vasas Akadémia/A) |
BARTHA Zsombor (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | V, 78 - 81 | 4 - 11 |
SZALCZGRUBER Ádám (27) (Dávid Kornél KA) |
HORVÁTH Ádám (13) (FALCO-VE KC/A) |
BATA Olivér (4) (Dávid Kornél KA) |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 81 - 46 | 4 - 12 |
KÖCSE Bálint (18) (Budapesti Honvéd/A) |
BONDOR Bálint (9) (Dávid Kornél KA) |
DÉKÁNY Imre (5) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 64 - 84 | 4 - 13 |
BATA Olivér (30) (Dávid Kornél KA) |
BATA Olivér (11) (Dávid Kornél KA) |
HALMAI Dániel (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Erős Florentina (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 59 - 66 | 5 - 13 |
SIMON Benedek (23) (Dávid Kornél KA) |
MEGYESI Dániel Márk (17) (Vásárhelyi Kosársuli) |
SZILÁGYI Örs (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | OSE Lions | O | GY, 83 - 55 | 6 - 13 |
SIMON Benedek (23) (Dávid Kornél KA) |
BATA Olivér (10) (Dávid Kornél KA) |
SZILÁGYI Örs (7) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kaszások Akadémia | I | GY, 49 - 65 | 7 - 13 |
BONDOR Bálint (16) (Dávid Kornél KA) |
SAFRANKA Márton (15) (Kaszások Akadémia) |
SZILÁGYI Örs (6) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiss Lenke KS/A | O | GY, 81 - 59 | 8 - 13 |
SIMON Benedek (23) (Dávid Kornél KA) |
KOCSIS Gergő (17) (Kiss Lenke KS/A) |
SZILÁGYI Örs (8) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kiss Lenke KS/A | I | V, 78 - 67 | 8 - 14 |
CZIBÓK Balázs (23) (Kiss Lenke KS/A) |
KOCSIS Gergő (13) (Kiss Lenke KS/A) |
REICH Dániel (5) (Kiss Lenke KS/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 88 - 64 | 9 - 14 |
SIMON Benedek (24) (Dávid Kornél KA) |
MEGYESI Dániel Márk (12) (Vásárhelyi Kosársuli) |
BATA Olivér (5) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kaszások Akadémia | O | - | - | |||
Aréna: MKOSZ Sportcentrum |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | OSE Lions | I | GY, 56 - 69 | 11 - 14 |
BATA Olivér (24) (Dávid Kornél KA) |
SZILÁGYI Örs (16) (Dávid Kornél KA) |
SZABADFI Márk (3) (OSE Lions) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC | I | V, 90 - 67 | 11 - 15 |
SIMON Benedek (20) (Dávid Kornél KA) |
BIBER Áron Benedek (6) (MAFC) |
SZÁSZ Kevin (6) (MAFC) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA | O | V, 63 - 73 | 11 - 16 |
BATA Olivér (20) (Dávid Kornél KA) |
SEBŐK András (11) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (5) (Szolnoki KA) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 62 - 52 | 11 - 17 |
BATA Olivér (26) (Dávid Kornél KA) |
HERCZEG Kristóf (7) (Körmendi Törpördögök) |
HERCZEG Kristóf (4) (Körmendi Törpördögök) |
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zsigmond György (Vághy Tamás János) |