Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd /A | I | V, 89 - 56 | 0 - 1 |
BALOGH László (23) (Budapesti Honvéd/A) |
KERTI Patrik Bende (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
DÉKÁNY Imre (5) (Budapesti Honvéd/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Pohánka Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | GY, 74 - 57 | 1 - 1 |
HALMAI Dániel (25) (Dombóvári Kosársuli KE) |
VÁMOS Ádám (18) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
REIZINGER Máté (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő (Halmos Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Dávid Kornél KA | I | GY, 57 - 89 | 2 - 1 |
VASAS Máté Brúnó (28) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
VÁMOS Ádám (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki KA | O | GY, 66 - 58 | 3 - 1 |
HAJDU Péter Márton (21) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
ABRAHAM Arabo (15) (Szolnoki KA) |
SEBŐK András (4) (Szolnoki KA) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bátovszky Zsolt (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kaposvári SI | I | GY, 79 - 82 | 4 - 1 |
PAÁR Márk (29) (Kaposvári Delfinek) |
PAÁR Márk (14) (Kaposvári Delfinek) |
PAFFÉRI Péter (6) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Szent István Egyetem | Játékvezetők: Szántó Dénes, Boros Gyevi Ádám (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 59 - 69 | 5 - 1 |
HAJDU Péter Márton (24) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | I | V, 81 - 78 | 5 - 2 |
PAFFÉRI Péter (26) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
TAKÁCS Zsolt (21) (FALCO-VE KC/A) |
PAFFÉRI Péter (9) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Antoni Márk Ágoston (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 78 - 67 | 5 - 3 |
REIZINGER Máté (29) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (13) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (10) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd /A | O | GY, 72 - 62 | 6 - 3 |
PAFFÉRI Péter (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KERTI Patrik Bende (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Játékvezetők: Major Ádám, Polonkai Balázs István (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 100 - 69 | 7 - 3 |
HAJDU Péter Márton (43) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KENEDI Róbert (9) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | O | GY, 76 - 70 | 8 - 3 |
HAJDU Péter Márton (22) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
TAKÁCS Zsolt (15) (FALCO-VE KC/A) |
KOVÁCS Levente Hetény (7) (FALCO-VE KC/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás (Réger Zsolt Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki KA | I | GY, 50 - 74 | 9 - 3 |
HAJDU Péter Márton (25) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (16) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kaposvári SI | O | GY, 104 - 57 | 10 - 3 |
VASAS Máté Brúnó (30) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
GYŐR Bálint Gergely (11) (Kaposvári Delfinek) |
PAFFÉRI Péter (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 83 - 79 | 11 - 3 |
HAJDU Péter Márton (28) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KELEMEN Ádám (11) (Vasas Akadémia/A) |
PAFFÉRI Péter (6) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | GY, 89 - 80 | 12 - 3 |
HAJDU Péter Márton (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (10) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Ntasis Lazaros (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 91 - 75 | 12 - 4 |
BÁNFI Balázs (21) (NKA Pécs/A) |
PAFFÉRI Péter (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
STAUBACH Dávid (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 100 - 77 | 12 - 5 |
HAJNAL Kristóf (26) (Soproni Sportiskola KA/A) |
SIMONICS Levente Dávid (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
CSENDES Péter (11) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Kovács Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 84 - 56 | 12 - 6 |
VASAS Máté Brúnó (21) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
EGERVÁRI Márton (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
VELKEY Géza (6) (Kecskeméti KA) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Tóth Mihály, Kónya Levente (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia | O | GY, 86 - 82 | 13 - 6 |
SÁGODI Róbert (25) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
KERTI Patrik Bende (18) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Pécs/A | O | GY, 101 - 87 | 14 - 6 |
HAJDU Péter Márton (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KERTI Patrik Bende (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Tóth Kitti (Gyuris Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kecskeméti KA | O | GY, 97 - 43 | 15 - 6 |
PAFFÉRI Péter (27) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
HAJDU Péter Márton (17) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia | I | GY, 78 - 80 | 16 - 6 |
VASAS Máté Brúnó (23) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KERTI Patrik Bende (11) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
PAFFÉRI Péter (9) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Domán István, Kokas Sándor Zsolt (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | O | GY, 67 - 65 | 17 - 6 |
CSÁTALJAY Péter (22) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSENDES Péter (13) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSENDES Péter (7) (Soproni Sportiskola KA/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Sancilio Alexis, Kovács Máté (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC Kosárlabda Akadémia | I | V, 76 - 73 | 17 - 7 |
KOVÁCS Ákos Bence (31) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
KOVÁCS Ákos Bence (19) (DEAC Kosárlabda Akadémia) |
PAFFÉRI Péter (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Nyíri Péter Patrik, Utasi Balázs (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | V, 71 - 72 | 17 - 8 |
HAJDU Péter Márton (21) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
BARTHA Zsombor (12) (Vasas Akadémia/A) |
LAKATOS Máté (8) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kozma Balázs, Nyíri Péter Patrik (dr. Gincsai János Péter) |