Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum/A | O | GY, 47 - 44 | 1 - 0 |
ELEK Marcell Ábel (22) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
ELEK Marcell Ábel (20) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
NAGY Benedek (3) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budapesti Honvéd / B | O | GY, 65 - 56 | 2 - 0 |
VARGA Mihály Bence (17) (Budapesti Honvéd / B) |
SZABADOS Benjámin (13) (Kaszások Akadémia) |
PATAI Dániel András (3) (Budapesti Honvéd / B) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Goda László, Bátovszky Zsolt (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Egri VSI KOK | O | GY, 78 - 63 | 3 - 0 |
LÉNÁRT Ákos (37) (Egri VSI KOK) |
SZABADOS Benjámin (15) (Kaszások Akadémia) |
LENGYEL Dániel (8) (Egri VSI KOK) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum/A | I | GY, 62 - 72 | 4 - 0 |
KOROMPAY Dénes (25) (Kaszások Akadémia) |
ELEK Marcell Ábel (22) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
KOROMPAY Dénes (9) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Sallai István József, Horányi András (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Alba Fehérvár/A | O | GY, 68 - 65 | 5 - 0 |
KOLOZSVÁRI Áron (21) (Kaszások Akadémia) |
KEMÉNY Gyula (11) (Alba Fehérvár/A) |
KATONA Balázs (5) (Alba Fehérvár/A) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Újpest-MT/A | O | GY, 65 - 56 | 6 - 0 |
BÉKÉSI Benedek (28) (Újpest-MT/A) |
BARABÁS Balázs (19) (Újpest-MT/A) |
KOROMPAY Dénes (4) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 87 - 69 | 6 - 1 |
FONYÓ Botond (25) (NKA Pécs/A) |
ANTAL Donát Gergő (15) (NKA Pécs/A) |
BOLYOS Mateja (5) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MEAFC/A | I | V, 77 - 52 | 6 - 2 |
GADUS Bogdán Olivér (28) (MEAFC/A) |
BURAI Donát (10) (MEAFC/A) |
KOROMPAY Dénes (6) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budapesti Honvéd / B | I | GY, 53 - 67 | 7 - 2 |
KOLOZSVÁRI Áron (28) (Kaszások Akadémia) |
VERMES Péter Örs (13) (Kaszások Akadémia) |
KASZONYI Márk (5) (Budapesti Honvéd / B) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 56 - 81 | 7 - 3 |
PÁRKÁNYI Máté (14) (NKA Pécs/A) |
ANTAL Donát Gergő (10) (NKA Pécs/A) |
FONYÓ Botond (8) (NKA Pécs/A) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Újpest-MT/A | I | GY, 74 - 82 | 8 - 3 |
RICHTER Dániel (31) (Újpest-MT/A) |
SZABADOS Benjámin (15) (Kaszások Akadémia) |
KOROMPAY Dénes (9) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Paulus Bence Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egri VSI KOK | I | V, 72 - 66 | 8 - 4 |
KOLOZSVÁRI Áron (26) (Kaszások Akadémia) |
LENGYEL Dániel (18) (Egri VSI KOK) |
LENGYEL Dániel (6) (Egri VSI KOK) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MEAFC/A | O | GY, 73 - 66 | 9 - 4 |
GADUS Bogdán Olivér (27) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (18) (MEAFC/A) |
KOROMPAY Dénes (8) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Alba Fehérvár/A | I | V, 79 - 66 | 9 - 5 |
KISS Benedek Norbert (24) (Alba Fehérvár/A) |
KATONA Balázs (12) (Alba Fehérvár/A) |
MÁRTON Boldizsár (5) (Alba Fehérvár/A) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SZEDEÁK/A | I | V, 78 - 64 | 9 - 6 |
ANGYAL Medárd Ámon (26) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (16) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (5) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions/A | O | V, 57 - 85 | 9 - 7 |
CZERMANN Máté (30) (OSE Lions/A) |
KRISTYÁK Viktor (12) (OSE Lions/A) |
BALIGA Ákos (13) (OSE Lions/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SZEDEÁK/A | O | V, 52 - 53 | 9 - 8 |
ANGYAL Medárd Ámon (15) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (17) (SZEDEÁK/A) |
KIS Viktor (3) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű SE/A | I | V, 81 - 44 | 9 - 9 |
PAVLIK Botond Oliver (22) (Atomerőmű SE/A) |
GULYÁS Gergő Zoltán (10) (Atomerőmű SE/A) |
KÉKESI Kolos (5) (Atomerőmű SE/A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE/A | O | - | - | |||
Aréna: Kaszások Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | OSE Lions/A | I | - | - | |||
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | - | - | |||
Aréna: Kaszások Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | - | - | |||
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok |