Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki KK | I | GY, 50 - 78 | 1 - 0 |
GYENGE Bálint (24) (Kiss Lenke KA/A) |
TÓTH Mózes (19) (Budafoki KK) |
SZLAMA Botond (4) (Kiss Lenke KA/A) |
|
Játékvezetők: Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | V, 55 - 107 | 1 - 1 |
GERLITS Adrián (20) (Vasas Akadémia/B) |
VÁRADI Ádám Péter (12) (Vasas Akadémia/B) |
SZABÓ Soma Barnabás (4) (Vasas Akadémia/B) |
|
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA Aligators | I | V, 108 - 48 | 1 - 2 |
VALICSEK Donát (33) (Dávid Kornél KA Aligators) |
BARTHALOS András (18) (Dávid Kornél KA Aligators) |
JÁNNI Ákos (8) (Dávid Kornél KA Aligators) |
|
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/A | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Lions/A | O | V, 62 - 78 | 2 - 3 |
BALIGA Ákos (22) (OSE Lions/A) |
DIÓSZEGI Bálint (14) (OSE Lions/A) |
CZERMANN Máté (6) (OSE Lions/A) |
|
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli | I | GY, 60 - 86 | 3 - 3 |
SZLAMA Botond (26) (Kiss Lenke KA/A) |
FODOR Botond (16) (Lehel Kosársuli) |
FÖLDESI Botond (5) (Kiss Lenke KA/A) |
|
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | V, 78 - 67 | 3 - 4 |
HARKA Szabolcs (23) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
HARKA Szabolcs (21) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
FÖLDESI Botond (6) (Kiss Lenke KA/A) |
Aréna: PVSK csarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kecskeméti KA | O | V, 47 - 96 | 3 - 5 |
DOBOS Máté (23) (Kecskeméti KA / A) |
DOBOS Máté (11) (Kecskeméti KA / A) |
KOVÁCS Gergely (3) (Kecskeméti KA / A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia A | O | V, 71 - 90 | 3 - 6 |
JANKÓ Csaba (32) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
DEBRECZENI Olivér (17) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
JANKÓ Csaba (5) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | V, 66 - 97 | 3 - 7 |
KELLER Bendegúz (27) (Soproni Sportiskola KA/A) |
SZLAMA Botond (12) (Kiss Lenke KA/A) |
TÓTH Dániel (8) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári SI | O | V, 62 - 103 | 3 - 8 |
ANTALICS Dániel (33) (Kaposvári Delfinek/A) |
ANTALICS Dániel (17) (Kaposvári Delfinek/A) |
GASPARICS Levente (6) (Kaposvári Delfinek/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 103 - 39 | 3 - 9 |
LADOVSZKY János László (18) (Kecskeméti KA / A) |
DOBOS Máté (11) (Kecskeméti KA / A) |
RÁCZ Dávid (5) (Kecskeméti KA / A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szombathelyi SI KA/A | I | V, 80 - 58 | 3 - 10 |
SZLAMA Barnabás (18) (Kiss Lenke KA/A) |
HORVÁTH Ádám József (13) (Szombathelyi SI KA/A) |
PINTÉR Ákos Viktor (4) (Szombathelyi SI KA/A) |
Aréna: Arena Savaria Munkacsarnoka | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia A | I | V, 89 - 38 | 3 - 11 |
CZIPKA Milán (18) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
VARGA Boldizsár (15) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
JANKÓ Csaba (5) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Torzsa Csaba Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szolnoki KA/A | O | GY, 94 - 88 | 4 - 11 |
SZLAMA Barnabás (30) (Kiss Lenke KA/A) |
BOLL Patrik (13) (Szolnoki KA/A) |
BOLL Patrik (5) (Szolnoki KA/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szombathelyi SI KA/A | O | V, 66 - 77 | 4 - 12 |
SZLAMA Barnabás (19) (Kiss Lenke KA/A) |
SZLAMA Botond (12) (Kiss Lenke KA/A) |
GYENGE Bálint (4) (Kiss Lenke KA/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ntasis Lazaros (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | V, 58 - 107 | 4 - 13 |
HŐGYE Patrik (22) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
HARKA Szabolcs (15) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
HŐGYE Patrik (9) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 71 - 56 | 4 - 14 |
FLASÁR Botond (24) (Soproni Sportiskola KA/A) |
FLASÁR Botond (18) (Soproni Sportiskola KA/A) |
FLASÁR Botond (6) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki KA/A | I | V, 90 - 55 | 4 - 15 |
TÓTH József (24) (Szolnoki KA/A) |
ORSZÁCZKY-NAGY Zalán (21) (Szolnoki KA/A) |
TÓTH József (4) (Szolnoki KA/A) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári SI | I | V, 74 - 50 | 4 - 16 |
ANTALICS Dániel (25) (Kaposvári Delfinek/A) |
ANTALICS Dániel (13) (Kaposvári Delfinek/A) |
ANTALICS Dániel (3) (Kaposvári Delfinek/A) |
Aréna: Szent István Egyetem | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/B | I | V, 80 - 40 | 4 - 17 |
KISS-LEIZER Gergő (14) (Vasas Akadémia/B) |
VÁRADI Ádám Péter (18) (Vasas Akadémia/B) |
GYÖRGY Julian (6) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 101 - 66 | 4 - 18 |
GYENGE Bálint (19) (Kiss Lenke KA/A) |
SZALAY Domonkos (10) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
GARAI Dávid Gábor (9) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dávid Kornél KA Aligators | I | V, 112 - 63 | 4 - 19 |
DENK Norbert Zalán (28) (Dávid Kornél KA Aligators) |
DENK Norbert Zalán (18) (Dávid Kornél KA Aligators) |
CSABA Áron (4) (Dávid Kornél KA Aligators) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC/A | O | V, 68 - 93 | 4 - 20 |
TÖKÖLYI Márton Barnabás (26) (MAFC/A) |
ANTAL Márton (11) (MAFC/A) |
TÓTH Vajk János (5) (MAFC/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | O | V, 63 - 111 | 4 - 21 |
GYENGE Bálint (29) (Kiss Lenke KA/A) |
SZALAY Domonkos (16) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
GARAI Dávid Gábor (7) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC/A | I | V, 87 - 52 | 4 - 22 |
TAKÁCS Bálint (15) (MAFC/A) |
HORVAT Olivér Márk (9) (MAFC/A) |
VINCZE Máté (5) (MAFC/A) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Goda László, Zádeczki Donát László (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dávid Kornél KA Aligators | O | V, 66 - 96 | 4 - 23 |
BARTHALOS András (16) (Dávid Kornél KA Aligators) |
BARTHALOS András (12) (Dávid Kornél KA Aligators) |
BARTHALOS András (4) (Dávid Kornél KA Aligators) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/B | O | GY, 75 - 72 | 5 - 23 |
SZLAMA Botond (24) (Kiss Lenke KA/A) |
VÁRADI Ádám Péter (11) (Vasas Akadémia/B) |
GYENGE Bálint (4) (Kiss Lenke KA/A) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Káré Gergő, Zádeczki Donát László (Kincs Károly) |