Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZEDEÁK/A | O | V, 69 - 74 | 0 - 1 |
RICHTER Dániel (28) (Újpest-MT/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (15) (SZEDEÁK/A) |
MÉSZÁROS Tamás József (4) (SZEDEÁK/A) |
|
Játékvezetők: Major Ádám, Bagi Bálint (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC Kosárlabda Akadémia B | I | V, 78 - 75 | 0 - 2 |
RICHTER Dániel (31) (Újpest-MT/A) |
RICHTER Dániel (19) (Újpest-MT/A) |
BÉKÉSI Benedek (4) (Újpest-MT/A) |
|
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI KA/A | I | V, 94 - 45 | 0 - 3 |
ARNÓCZI Áron (23) (Szombathelyi SI KA/A) |
HORVÁTH Ádám József (13) (Szombathelyi SI KA/A) |
HANSÁGI Kristóf Zalán (5) (Szombathelyi SI KA/A) |
|
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Mihály Barna (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA | O | V, 51 - 99 | 0 - 4 |
RICHTER Dániel (27) (Újpest-MT/A) |
KOVÁCS Gergely (12) (Kecskeméti KA / A) |
BENDA Gábor Ferenc (7) (Kecskeméti KA / A) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | GY, 71 - 85 | 1 - 4 |
RICHTER Dániel (29) (Újpest-MT/A) |
ZENTAY Zsombor Kristóf (16) (Vasas Akadémia/B) |
SZABÓ Soma Barnabás (5) (Vasas Akadémia/B) |
|
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár/A | O | GY, 75 - 70 | 2 - 4 |
RICHTER Dániel (37) (Újpest-MT/A) |
KATONA Balázs (14) (Alba Fehérvár/A) |
SCHMIDT Balázs (6) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Egri VSI KOK | I | V, 78 - 70 | 2 - 5 |
LÉNÁRT Ákos (34) (Egri VSI KOK) |
BÍRÓ Dániel (15) (Egri VSI KOK) |
BOLLA Norbert Tamás (2) (Egri VSI KOK) |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett (Tolnai János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd / B | O | V, 53 - 86 | 2 - 6 |
GYÜRK Zsigmond (24) (Budapesti Honvéd / B) |
VARGA Mihály Bence (17) (Budapesti Honvéd / B) |
GYÜRK Zsigmond (6) (Budapesti Honvéd / B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd / B | I | V, 96 - 37 | 2 - 7 |
MÁRKUS Balázs (26) (Budapesti Honvéd / B) |
VARGA Mihály Bence (12) (Budapesti Honvéd / B) |
KOVÁCS Márton (9) (Budapesti Honvéd / B) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Makay Dániel József (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Alba Fehérvár/A | I | V, 83 - 65 | 2 - 8 |
KISS Benedek Norbert (28) (Alba Fehérvár/A) |
KISS Benedek Norbert (16) (Alba Fehérvár/A) |
SZÁNTÓ Patrik (3) (Alba Fehérvár/A) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás (Birkás Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MEAFC/A | O | V, 71 - 80 | 2 - 9 |
GADUS Bogdán Olivér (29) (MEAFC/A) |
RICHTER Dániel (13) (Újpest-MT/A) |
MOLNÁR Levente (3) (MEAFC/A) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai Kosárlabda Akadémia | I | V, 65 - 56 | 2 - 10 |
BÉKÉSI Benedek (28) (Újpest-MT/A) |
BARABÁS Balázs (19) (Újpest-MT/A) |
KOROMPAY Dénes (4) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 111 - 36 | 2 - 11 |
MUCHA Bertalan (23) (NKA Pécs/A) |
ANTAL Donát Gergő (14) (NKA Pécs/A) |
FONYÓ Botond (8) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MEAFC/A | I | V, 81 - 73 | 2 - 12 |
GADUS Bogdán Olivér (26) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (18) (MEAFC/A) |
GADUS Bogdán Olivér (5) (MEAFC/A) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 84 - 95 | 2 - 13 |
RICHTER Dániel (33) (Újpest-MT/A) |
BARABÁS Balázs (12) (Újpest-MT/A) |
BOLYOS Mateja (7) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Óbudai Kosárlabda Akadémia | O | V, 74 - 82 | 2 - 14 |
RICHTER Dániel (31) (Újpest-MT/A) |
SZABADOS Benjámin (15) (Kaszások Akadémia) |
KOROMPAY Dénes (9) (Kaszások Akadémia) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Paulus Bence Máté (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum/A | O | V, 87 - 95 | 2 - 15 |
RICHTER Dániel (51) (Újpest-MT/A) |
ELEK Marcell Ábel (25) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
POLLÁK Milán Csaba (9) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nyíregyházi Sportcentrum/A | I | V, 80 - 73 | 2 - 16 |
RICHTER Dániel (35) (Újpest-MT/A) |
ELEK Marcell Ábel (18) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
SIMON Kristóf (8) (Nyíregyházi Sportcentrum/A) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája | Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Egri VSI KOK | O | V, 68 - 92 | 2 - 17 |
RICHTER Dániel (34) (Újpest-MT/A) |
MURÁNYI Dániel (13) (Egri VSI KOK) |
LENGYEL Dániel (10) (Egri VSI KOK) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hartai Tamás (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Lehel Kosársuli | I | GY, 92 - 99 | 3 - 17 |
RICHTER Dániel (34) (Újpest-MT/A) |
KOCZA Bendegúz (24) (Lehel Kosársuli) |
FÜLÖP Gergő (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Hűtő Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia B | O | V, 83 - 95 | 3 - 18 | - | - | |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vásárhelyi Kosársuli/A | I | V, 98 - 64 | 3 - 19 | - | - | |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Barabás Dorina Mónika |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kecskeméti KA/B | I | V, 94 - 63 | 3 - 20 |
SZEMERÉDI Levente Béla (30) (Kecskeméti KA/B) |
SZEMERÉDI Levente Béla (14) (Kecskeméti KA/B) |
VELICZKY Zalán (9) (Kecskeméti KA/B) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Nagy Joel, Kovács István (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Lehel Kosársuli | O | V, 75 - 78 | 3 - 21 | - | - | |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia B | I | V, 65 - 63 | 3 - 22 |
SCHMIDT Áron (21) (Újpest-MT/A) |
CSÉCSEI Gergő (18) (DEAC Kosárlabda Akadémia B) |
RICHTER Dániel (5) (Újpest-MT/A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vásárhelyi Kosársuli/A | O | GY, 73 - 61 | 4 - 22 | - | - | |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kecskeméti KA/B | O | V, 67 - 84 | 4 - 23 | - | - | |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bujtor Péter (Kincs Károly) |