Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DEAC Kosárlabda Akadémia B | O | GY, 75 - 46 | 1 - 0 |
CSÉCSEI Gergő (19) (DEAC Kosárlabda Akadémia B) |
CSUJA László Dávid (12) (DEAC Kosárlabda Akadémia B) |
FEKETE Balázs (3) (DEAC Kosárlabda Akadémia B) |
|
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | GY, 69 - 74 | 2 - 0 |
RICHTER Dániel (28) (Újpest-MT/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (15) (SZEDEÁK/A) |
MÉSZÁROS Tamás József (4) (SZEDEÁK/A) |
|
Játékvezetők: Major Ádám, Bagi Bálint (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaposvári SI | O | V, 54 - 78 | 3 - 1 |
ANTALICS Dániel (31) (Kaposvári Delfinek/A) |
ANTALICS Dániel (17) (Kaposvári Delfinek/A) |
BOGDÁN Dávid Bence (4) (Kaposvári Delfinek/A) |
|
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/A | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Halász Ernő István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 95 - 46 | 4 - 2 |
SZŐKE Bálint (27) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (16) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (14) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | OSE Lions/A | I | V, 75 - 69 | 4 - 3 |
CZERMANN Máté (21) (OSE Lions/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (14) (SZEDEÁK/A) |
BALIGA Ákos (3) (OSE Lions/A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/A | I | V, 82 - 44 | 4 - 4 |
MAJOR Bulcsú (15) (Vasas Akadémia/A) |
LALUSKA Bence Ádám (8) (SZEDEÁK/A) |
MAJOR Bulcsú (5) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 76 - 53 | 4 - 5 |
NAGY Péter (38) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
NAGY Péter (17) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
MAGYAR Gergő (5) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Dr. Popgyákunik Balázs (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE/A | I | V, 75 - 42 | 4 - 6 |
ANGYAL Medárd Ámon (21) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (19) (SZEDEÁK/A) |
PAJOR Kristóf (3) (Atomerőmű SE/A) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 62 - 98 | 4 - 7 |
ROÓSZ Roland (21) (Dombóvári Kosársuli KE) |
ANGYAL Medárd Ámon (11) (SZEDEÁK/A) |
MONOSTORI Ákos Vajk (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd / A | I | V, 108 - 42 | 4 - 8 |
KARDA Dominik Krisztián (24) (Budapesti Honvéd / A) |
ANGYAL Medárd Ámon (12) (SZEDEÁK/A) |
KARDA Dominik Krisztián (6) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | OSE Lions/A | O | GY, 68 - 52 | 5 - 8 |
MIHÁLYI Patrik (12) (SZEDEÁK/A) |
FARKASDI Bence (14) (OSE Lions/A) |
SZŰR Balázs (7) (OSE Lions/A) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | V, 80 - 39 | 5 - 9 |
KENEDI Róbert (24) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
LALUSKA Bence Ádám (11) (SZEDEÁK/A) |
SIMONICS Olivér Márk (8) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Simon Kristóf Kolos (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 51 - 77 | 5 - 10 |
ANGYAL Medárd Ámon (14) (SZEDEÁK/A) |
MAJOR Bulcsú (11) (Vasas Akadémia/A) |
MAJOR Bulcsú (4) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 48 - 87 | 5 - 11 |
SIMONICS Levente Dávid (30) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KENEDI Róbert (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SIMONICS Levente Dávid (7) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapesti Honvéd / A | O | V, 54 - 89 | 5 - 12 |
KISS Benedek Péter (19) (Budapesti Honvéd / A) |
CSÓTI Péter (12) (Budapesti Honvéd / A) |
CSÓTI Péter (5) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | V, 57 - 65 | 5 - 13 |
NAGY Péter (21) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
ANGYAL Medárd Ámon (16) (SZEDEÁK/A) |
BÓKA Viktor Máté (4) (SZEDEÁK/A) |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Atomerőmű SE/A | O | V, 67 - 93 | 5 - 14 |
KÉKESI Kolos (24) (Atomerőmű SE/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (8) (SZEDEÁK/A) |
PAVLIK Botond Oliver (8) (Atomerőmű SE/A) |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai Kosárlabda Akadémia | O | GY, 78 - 64 | 6 - 14 |
ANGYAL Medárd Ámon (26) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (16) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (5) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapesti Honvéd / B | O | GY, 66 - 65 | 7 - 14 |
ANGYAL Medárd Ámon (22) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (10) (SZEDEÁK/A) |
KÁPOSZTA Szabolcs (2) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Czékmán Csaba (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MEAFC/A | I | V, 57 - 44 | 7 - 15 |
BURAI Donát (25) (MEAFC/A) |
HORVÁTH Bálint (14) (MEAFC/A) |
ANG Ze Khai (5) (MEAFC/A) |
Aréna: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám (Molnár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Óbudai Kosárlabda Akadémia | I | GY, 52 - 53 | 8 - 15 |
ANGYAL Medárd Ámon (15) (SZEDEÁK/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (17) (SZEDEÁK/A) |
KIS Viktor (3) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István (Budayné Tóth Rozália) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 88 - 30 | 8 - 16 |
KORSZUNSZKIJ Bohdan (17) (NKA Pécs/A) |
ANTAL Donát Gergő (8) (NKA Pécs/A) |
FONYÓ Botond (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd / B | I | V, 72 - 70 | 8 - 17 |
VARGA Mihály Bence (22) (Budapesti Honvéd / B) |
VARGA Mihály Bence (12) (Budapesti Honvéd / B) |
MÉSZÁROS Tamás József (6) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Simon Kristóf Kolos (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MEAFC/A | O | GY, 68 - 51 | 9 - 17 |
GADUS Bogdán Olivér (19) (MEAFC/A) |
ANGYAL Medárd Ámon (18) (SZEDEÁK/A) |
KIS Viktor (5) (SZEDEÁK/A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 50 - 67 | 9 - 18 |
BOR Gábor (13) (NKA Pécs/A) |
KORSZUNSZKIJ Bohdan (12) (NKA Pécs/A) |
BOR Gábor (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) |