Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs/B | O | GY, 102 - 41 | 1 - 0 |
KARDA Dominik Krisztián (18) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (13) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (4) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Játékvezetők: Gaál Norbert, Matics Sándor (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/B | I | GY, 36 - 150 | 2 - 0 |
KARDA Dominik Krisztián (29) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (11) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (9) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 96 - 50 | 3 - 0 |
KARDA Dominik Krisztián (22) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (16) (Budapesti Honvéd / A) |
ERDŐS Ákos (7) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Egri VSI KOK | O | GY, 109 - 43 | 4 - 0 |
GAZDAG Áron Bendegúz (16) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (11) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (7) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MEAFC/A | O | GY, 122 - 54 | 5 - 0 |
KOMLÓS Barnabás (23) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (14) (Budapesti Honvéd / A) |
ERDŐS Ákos (5) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 57 - 126 | 6 - 0 |
HUSZKA Boldizsár Péter (28) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
KISS Benedek Péter (16) (Budapesti Honvéd / A) |
KOMLÓS Barnabás (6) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter (Szécsi Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 83 - 85 | 7 - 0 |
CSÓTI Péter (28) (Budapesti Honvéd / A) |
CSÓTI Péter (20) (Budapesti Honvéd / A) |
KARDA Dominik Krisztián (7) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű SE/A | I | GY, 81 - 84 | 8 - 0 |
KISS Benedek Péter (21) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (15) (Budapesti Honvéd / A) |
KARDA Dominik Krisztián (4) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Villányi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | GY, 105 - 55 | 9 - 0 |
KARDA Dominik Krisztián (22) (Budapesti Honvéd / A) |
KARDA Dominik Krisztián (17) (Budapesti Honvéd / A) |
KARDA Dominik Krisztián (10) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, NAGY ISTVÁN (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia/A | I | GY, 55 - 57 | 10 - 0 |
KARDA Dominik Krisztián (16) (Budapesti Honvéd / A) |
BARTHA Szilárd (11) (Vasas Akadémia/A) |
KARDA Dominik Krisztián (5) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 65 - 81 | 10 - 1 |
SZŐKE Bálint (35) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (19) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (8) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/A | O | GY, 84 - 78 | 11 - 1 |
KARDA Dominik Krisztián (24) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (10) (Budapesti Honvéd / A) |
ERDŐS Ákos (6) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SZEDEÁK/A | O | GY, 108 - 42 | 12 - 1 |
KARDA Dominik Krisztián (24) (Budapesti Honvéd / A) |
ANGYAL Medárd Ámon (12) (SZEDEÁK/A) |
KARDA Dominik Krisztián (6) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 79 - 69 | 12 - 2 |
FEHÉRVÁRI Csegő (31) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (15) (Dombóvári Kosársuli KE) |
SZŐKE Bálint (6) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Aréna: Szuhay-Sportközpont | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | OSE Lions/A | I | GY, 52 - 112 | 13 - 2 |
KARDA Dominik Krisztián (38) (Budapesti Honvéd / A) |
CSÓTI Péter (11) (Budapesti Honvéd / A) |
GYÜRK Zsigmond (7) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | O | V, 63 - 64 | 13 - 3 |
SIMONICS Levente Dávid (24) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (23) (Budapesti Honvéd / A) |
ERDŐS Ákos (4) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | OSE Lions/A | O | GY, 97 - 57 | 14 - 3 |
KARDA Dominik Krisztián (23) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (12) (Budapesti Honvéd / A) |
BALIGA Ákos (7) (OSE Lions/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SZEDEÁK/A | I | GY, 54 - 89 | 15 - 3 |
KISS Benedek Péter (19) (Budapesti Honvéd / A) |
CSÓTI Péter (12) (Budapesti Honvéd / A) |
CSÓTI Péter (5) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű SE/A | O | GY, 105 - 66 | 16 - 3 |
KARDA Dominik Krisztián (19) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (21) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (7) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Kitti (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | GY, 71 - 88 | 17 - 3 |
NAGY Péter (28) (AKMÉ Körmendi Törpördögök) |
KISS Benedek Péter (18) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (5) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia A | O | GY, 89 - 64 | 18 - 3 |
DEBRECZENI Olivér (24) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (8) (Budapesti Honvéd / A) |
KISS Benedek Péter (8) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 70 - 57 | 18 - 4 |
KELLER Bendegúz (28) (Soproni Sportiskola KA/A) |
FLASÁR Botond (21) (Soproni Sportiskola KA/A) |
FLASÁR Botond (4) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC Kosárlabda Akadémia A | I | V, 67 - 55 | 18 - 5 |
UDEMEZUE Ekenedilichukwu Promise (25) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
UDEMEZUE Ekenedilichukwu Promise (17) (DEAC Kosárlabda Akadémia A) |
CSÓTI Péter (3) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kaposvári SI | O | GY, 91 - 72 | 19 - 5 |
KARDA Dominik Krisztián (26) (Budapesti Honvéd / A) |
ANTALICS Dániel (12) (Kaposvári Delfinek/A) |
KARDA Dominik Krisztián (6) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Ntasis Lazaros (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kecskeméti KA | O | V, 52 - 62 | 19 - 6 |
SÁRAI- SZABÓ Zsolt (15) (Kecskeméti KA / A) |
DOBOS Máté (18) (Kecskeméti KA / A) |
DÁVID Benjámin (5) (Kecskeméti KA / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kecskeméti KA | I | V, 84 - 44 | 19 - 7 |
LADOVSZKY János László (14) (Kecskeméti KA / A) |
GERA Ferenc (8) (Kecskeméti KA / A) |
GYÜRK Zsigmond (4) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Papp Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaposvári SI | I | GY, 61 - 91 | 20 - 7 |
FORRÓ Gergely (19) (Budapesti Honvéd / A) |
ANTALICS Dániel (15) (Kaposvári Delfinek/A) |
GYURICSEK Ádám (7) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | GY, 93 - 65 | 21 - 7 |
FORRÓ Gergely (26) (Budapesti Honvéd / A) |
GAZDAG Áron Bendegúz (14) (Budapesti Honvéd / A) |
KARDA Dominik Krisztián (13) (Budapesti Honvéd / A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | I | GY, 46 - 68 | 22 - 7 |
SIMONICS Olivér Márk (17) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
SIMONICS Olivér Márk (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya/A) |
KISS Benedek Péter (4) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Németh Patrik, Földesi Marcell, Nagy Bence László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | I | V, 76 - 45 | 22 - 8 |
MAJOR Bulcsú (14) (Vasas Akadémia/A) |
LACZHÁZI Bence Botond (14) (Vasas Akadémia/A) |
SZILÁGYI Ábel Mihály (6) (Vasas Akadémia/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál Norbert, Dr. Danka Péter, Nagy Bence László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | I | GY, 63 - 65 | 23 - 8 |
FLASÁR Botond (19) (Soproni Sportiskola KA/A) |
FLASÁR Botond (18) (Soproni Sportiskola KA/A) |
KARDA Dominik Krisztián (5) (Budapesti Honvéd / A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) |