Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Villámló Tigrisek/A | O | V, 15 - 89 | 0 - 1 |
BÉLAFALVI Dóra (26) (Villámló Tigrisek/A) |
- |
BAGÓ Dániel (3) (Győri KC Kenguruk) |
|
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Anna (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskolás Bivalyok | I | V, 89 - 14 | 0 - 2 |
KISS Dániel (19) (Soproni Sportiskolás Bivalyok) |
- |
STEFANICS László (3) (Soproni Sportiskolás Bivalyok) |
|
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek B | O |
FARKAS Ádám (10) (Soproni Tigrisek B) |
- |
AJTONY Benedek (4) (Győri KC Kenguruk) |
|||
Játékvezetők: Buzai Patrik, Söveges Tamás (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC Vizslák | I |
SÓS Patrik (15) (Győri KC Kenguruk) |
- |
SÓS Patrik (3) (Győri KC Kenguruk) |
|||
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok | O | GY, 61 - 16 | 1 - 4 |
AJTONY Benedek (25) (Győri KC Kenguruk) |
- |
AJTONY Benedek (3) (Győri KC Kenguruk) |
|
Játékvezetők: Tóth Bence, Söveges Tamás (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Harcos Darazsak | I | GY, 24 - 58 | 2 - 4 |
AJTONY Benedek (24) (Győri KC Kenguruk) |
- |
GODA Krisztián (2) (Győri KC Kenguruk) |
|
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Bence (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Győri KC Vizslák | O | GY, 79 - 22 | 3 - 4 |
BAGÓ Dániel (19) (Győri KC Kenguruk) |
- |
MENYHÁRT Barnabás (1) (Győri KC Vizslák) |
|
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek B | I | V, 57 - 50 | 3 - 5 |
VARGA Ármin Benjamin (24) (Soproni Tigrisek B) |
- |
FARKAS Ádám (3) (Soproni Tigrisek B) |
|
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Erős László (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tatai SE U11 | I |
SZALAI Gergely (69) (Tatai SE U11) |
- |
SZALAI Gergely (7) (Tatai SE U11) |
|||
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Simbák | O | V, 28 - 99 | 4 - 6 |
KOSTYÁL Benedek (20) (OSE Simbák) |
- |
KOSTYÁL Benedek (4) (OSE Simbák) |
|
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Lugosi Lilla (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek B | O | V, 55 - 60 | 4 - 7 |
VARGA Ármin Benjamin (23) (Soproni Tigrisek B) |
- |
VARGA Ármin Benjamin (3) (Soproni Tigrisek B) |
|
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szorgos Darazsak | I | GY, 18 - 73 | 5 - 7 |
BAGÓ Dániel (22) (Győri KC Kenguruk) |
- |
MÓZES Zselyke (3) (Szorgos Darazsak) |
|
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston (Farkas Dávid) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Simbák | O | V, 39 - 97 | 5 - 8 |
VARGA Zsombor (24) (OSE Simbák) |
- |
VARGA Zsombor (2) (OSE Simbák) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tatai SE U11 | I | GY, 46 - 67 | 6 - 8 |
SZALAI Gergely (20) (Tatai SE U11) |
- |
SZALAI Gergely (4) (Tatai SE U11) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Simbák | I | V, 98 - 44 | 6 - 9 |
VERBULECZ Roland (27) (OSE Simbák) |
- |
VASI Botond (4) (OSE Simbák) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Tigrisek B | O | GY, 63 - 53 | 7 - 9 |
VARGA Ármin Benjamin (33) (Soproni Tigrisek B) |
- |
BAGÓ Dániel (5) (Győri KC Kenguruk) |
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) |