Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | I | GY, 23 - 51 | 1 - 0 |
JASZENOVICS Bence (17) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
LEHOCZKI Marót (3) (Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11) |
|
Játékvezetők: Domokos Bence, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/B | O | GY, 59 - 32 | 2 - 0 |
TARCZAL István (20) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
LÁSZLÓ Keve (4) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Játékvezetők: Propszt Amanda, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/C | I | GY, 39 - 78 | 3 - 0 |
TARCZAL István (22) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
HORVÁTH Márk (4) (KASI/C) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Horváth Vivien (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári KS/B | O | GY, 76 - 31 | 4 - 0 |
JASZENOVICS Bence (19) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
ASZTALOS Ádám (1) (Dombóvári KS/B) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE/A | O | V, 35 - 49 | 4 - 1 |
KOVÁCS Gergő (21) (Kozármisleny SE/A) |
- |
FLAISZ Ákos (2) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Gordán Levente (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | I | V, 59 - 45 | 4 - 2 |
ALBRECHT Nóra (13) (PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A) |
- |
ALBRECHT Nóra (5) (PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A) |
|
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Potz Gábor (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/C | O | GY, 75 - 36 | 5 - 2 |
JASZENOVICS Bence (20) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
FLAISZ Ákos (3) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Játékvezetők: Mándity Marko, Leutsch Liza (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Fiú/C | I | GY, 32 - 82 | 6 - 2 |
JASZENOVICS Bence (26) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
LÁSZLÓ Keve (1) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Játékvezetők: Mándity Marko, Leutsch Liza (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Leány | O | V, 28 - 39 | 6 - 3 |
TÓTH Réka (11) (NKA Pécs Leány) |
- |
FLAISZ Ákos (5) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Játékvezetők: Domokos Bence, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | V, 36 - 29 | 6 - 4 |
UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (10) (KSC Szekszárd) |
- |
UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (2) (KSC Szekszárd) |
|
Játékvezetők: Kovács Kincső, Renkecz Máté Gergő (Kovács Gyula Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/B | O |
JASZENOVICS Bence (17) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
PAPP Buda (4) (PVSK Nemzeti Akadémia/) |
|||
Aréna: PVSK csarnok | Játékvezetők: Lenger Levente, Győr Marcell István (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs Fiú/C | I | GY, 25 - 63 | 7 - 5 |
DOMONYAI István (17) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
DOMONYAI István (3) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Győr Marcell István, Lenger Levente (Éles Péter Emil) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári KS/B | O | GY, 84 - 25 | 8 - 5 |
JASZENOVICS Bence (40) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
ASZTALOS Ádám (4) (Dombóvári KS/B) |
|
Aréna: Szent Orsolya Rendi Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Lipovszky Fanni (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Monok SE | O | - | - | ||||
Aréna: Szent Orsolya Rendi Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dombóvári KS | I | V, 62 - 51 | 8 - 6 |
JASZENOVICS Bence (18) (GYKSE Szekszárd/B) |
- |
FLAISZ Ákos (2) (GYKSE Szekszárd/B) |
|
Aréna: Szent Orsolya Rendi Általános Iskola | Játékvezetők: Bálind Attila, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KASI/C | I | - | - | ||||
Aréna: PVSK csarnok |