Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA Becsehely | O | GY, 87 - 20 | 1 - 0 |
HOBOK Balázs (24) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
ZENGŐI Laura (3) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK II. | I | GY, 6 - 114 | 2 - 0 |
HORVÁTH Bence (30) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
MEZŐSSY Júlia (2) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Németh László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | O | GY, 62 - 51 | 3 - 0 |
HART Hunor (19) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
- |
HART Hunor (3) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
|
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK I. | I | V, 62 - 38 | 3 - 1 |
PÉK Botond (22) (Hévíz SK I.) |
- |
HOBOK Balázs (4) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Majkó Ádám , Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | O | GY, 56 - 29 | 4 - 1 |
HOBOK Balázs (19) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
KOVÁCS Bence Zsolt (3) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK II. | I | GY, 9 - 98 | 5 - 1 |
HOBOK Balázs (23) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
HEGEDÜS Zsombor (1) (Hévíz SK II.) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | O | GY, 64 - 63 | 6 - 1 |
HOBOK Balázs (22) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
PÉTER Levente (7) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Ugróczky Péter (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Kosárlabda Klub | I | GY, 31 - 64 | 7 - 1 |
KOVÁCS Alex (15) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
- |
KELE Benjamin (3) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
|
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Ugróczky Péter (Silló Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK I. | O | V, 55 - 58 | 7 - 2 |
MOLNÁR-ORAVECZ Ada (21) (Hévíz SK I.) |
- |
LAJOS Anna (5) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA Lányok | I | V, 77 - 54 | 7 - 3 |
RODEK Laura Zora (23) (RICSILLA Lányok) |
- |
SZABÓ Anna (7) (RICSILLA Lányok) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Kosárlabda Klub | O | GY, 88 - 25 | 8 - 3 |
HOBOK Benedek (21) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
KORCZ Roland (3) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Prieger Mihály (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | I | GY, 56 - 69 | 9 - 3 |
ZENGŐI Laura (19) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
BOHÁR Csongor (6) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Prieger Mihály (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok | I | GY, 37 - 75 | 10 - 3 |
HOBOK Balázs (23) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
HOBOK Balázs (3) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Nagy Bernát (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/B | O | V, 41 - 62 | 10 - 4 |
GICZI Noel (16) (Körmendi Törpördögök B) |
- |
MAJOR András (5) (Körmendi Törpördögök B) |
|
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Nagy Bernát (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Gepárdok | O | GY, 48 - 46 | 11 - 4 |
HOBOK Balázs (17) (Tapolcai Szöcskék) |
- |
HOBOK Balázs (5) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Aréna: Csermák József Rendezvénycsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István (Prieger Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | I | GY, 39 - 52 | 12 - 4 |
HART Hunor (21) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
- |
KOVÁCS Bence Zsolt (4) (Tapolcai Szöcskék) |
|
Aréna: Csermák József Rendezvénycsarnok | Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Prieger Mihály) |