Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Kosárlabda Klub | O | V, 48 - 55 | 0 - 1 |
KOVÁCS Alex (28) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
- |
KOVÁCS Alex (2) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
|
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok | I | V, 97 - 17 | 0 - 2 |
HUSZTI Jázmin (38) (Kanizsai Mókusok ) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (2) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Kosárlabda Klub | I | GY, 26 - 59 | 1 - 2 |
HORVÁTH Zselyke (16) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
KELE Benjamin (2) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Gepárdok | O | V, 32 - 62 | 1 - 3 |
GELENCSÉR Ábel (17) (Tapolcai Gepárdok) |
- |
HALÁSZ-LUKÁCS Réka (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Kosárlabda Klub | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Földesi Ádám, Novák Marcell (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Földesi Ádám, Novák Marcell (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa Kosárlabda Klub | I | GY, 32 - 56 | 2 - 3 |
LADÁNYI Gergő (20) (Kanizsa Kosárlabda Klub) |
- |
HORVÁTH Zselyke (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Németh Csaba János, Novák Marcell (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsai Mókusok | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Németh Csaba János, Novák Marcell (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK I. | O | V, 33 - 77 | 2 - 4 |
MOLNÁR-ORAVECZ Ada (30) (Hévíz SK I.) |
- |
TARSOLY Hanna (1) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba János (Benedek Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK I. | O | V, 31 - 55 | 2 - 5 |
MOLNÁR-ORAVECZ Ada (19) (Hévíz SK I.) |
- |
HALÁSZ-LUKÁCS Réka (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Gepárdok | I | V, 52 - 23 | 2 - 6 |
ROMÁN Richárd Bálint (13) (Tapolcai Gepárdok) |
- |
BIBOR Blanka (3) (Tapolcai Gepárdok) |
|
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián (Kiss István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Körmendi Törpördögök/B | O | V, 25 - 67 | 2 - 7 |
GICZI Noel (17) (Körmendi Törpördögök B) |
- |
GICZI Noel (5) (Körmendi Törpördögök B) |
|
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | I | V, 38 - 28 | 2 - 8 |
HART Hunor (15) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
- |
HORVÁTH Zselyke (3) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hévíz SK II. | I | GY, 18 - 85 | 3 - 8 |
KELEMEN Júlia Éva (24) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
BORSOS Bence (2) (Hévíz SK II.) |
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Harmath Barnabás (Szűcs József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICSILLA Lányok | I | V, 66 - 47 | 3 - 9 |
KELEMEN Júlia Éva (14) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (4) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Kiss Bence Gábor (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zalakerámia ZTE KK/B | O | V, 57 - 72 | 3 - 10 |
HALÁSZ-LUKÁCS Réka (27) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
HART Hunor (9) (Zalakerámia ZTE KK/B) |
|
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Kiss Bence Gábor (Szalai Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Villámló Tigrisek/A | I | V, 96 - 21 | 3 - 11 |
NÉMETH Nelli (23) (Villámló Tigrisek/A) |
- |
KELEMEN Júlia Éva (3) (Zalaegerszegi KTE) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Káli Szabolcs, Kaposi Renátó (FÜLEKI Gyöngyi) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE TKC U11 | I | V, 55 - 50 | 3 - 12 |
HALÁSZ-LUKÁCS Réka (19) (Zalaegerszegi KTE) |
- |
KÓNYA Lola Viktória (7) (OSE TKC U11 ) |
|
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma (FÜLEKI Gyöngyi) |