Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BME-MAFC | O | GY, 89 - 61 | 1 - 0 |
NAGY Kevin Krisztián (31) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (14) (PTE-PEAC) |
NAGY Kevin Krisztián (4) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | O | GY, 73 - 72 | 2 - 0 |
SZABÓ Márton (35) (MOGAAC) |
MEZEI Máté (11) (PTE-PEAC) |
SZABÓ Márton (7) (MOGAAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 85 - 65 | 2 - 1 |
PAPP Dominik (18) (Közgáz) |
NAGY Kevin Krisztián (13) (PTE-PEAC) |
MEZEI Máté (6) (PTE-PEAC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SMAFC | O | GY, 93 - 47 | 3 - 1 |
HIPSÁGH Barna (24) (SMAFC) |
KIS Milán (12) (PTE-PEAC) |
SCHUJ Márton János (11) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKE SE | O | GY, 99 - 48 | 4 - 1 |
LAJOS Norbert (23) (PTE-PEAC) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (24) (NKE SE) |
SCHUJ Márton János (7) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKE SE | I | GY, 51 - 123 | 5 - 1 |
KIS Milán (22) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (12) (PTE-PEAC) |
SZIRÁKI Lőrinc (10) (PTE-PEAC) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nyíri Péter Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | I | V, 91 - 82 | 5 - 2 |
HÁGEN Tamás (26) (MOGAAC) |
KIS Milán (15) (PTE-PEAC) |
GEIGER Bálint József (10) (MOGAAC) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | VESC | I | GY, 68 - 108 | 6 - 2 |
LAJOS Norbert (25) (PTE-PEAC) |
GERGELY Péter (16) (PTE-PEAC) |
SCHUJ Márton János (7) (PTE-PEAC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 54 - 50 | 7 - 2 |
NAGY Kevin Krisztián (23) (PTE-PEAC) |
SCHVEIGHOFFER Péter Áron (9) (SzOESE) |
HORVÁTH Csaba (3) (SzOESE) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SMAFC | I | GY, 70 - 82 | 8 - 2 |
NAGY Kevin Krisztián (26) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (12) (PTE-PEAC) |
HEISZENBERGER Norbert (11) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BME-MAFC | I | V, 99 - 44 | 8 - 3 |
BEA Bence (21) (BME-MAFC) |
BEA Bence (12) (BME-MAFC) |
BEA Bence (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VESC | O | GY, 128 - 88 | 9 - 3 |
SIMON Márton (43) (VESC) |
KIS Milán (16) (PTE-PEAC) |
NAGY Kevin Krisztián (10) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 91 - 45 | 9 - 4 |
VICZE Kristóf (16) (SzOESE) |
MEZEI Máté (14) (PTE-PEAC) |
KISS Mihály Barna (10) (SzOESE) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 72 - 74 | 9 - 5 |
NÉMETH Bence Tamás (20) (Közgáz) |
FÓTI Kristóf Benedek (14) (Közgáz) |
NAGY Kevin Krisztián (4) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter |