Műsor - 2020. október 18. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Monori SE |
O |
GY, 88 - 54
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek |
Műsor - 2020. október 21. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | VMG DSE |
I |
GY, 67 - 84
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2020. november 9. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Honvéd-Ludovika |
O |
GY, 73 - 69
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Pohánka Balázs |
Műsor - 2020. november 12. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Malév SC |
I |
GY, 64 - 106
|
4 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik |
Műsor - 2020. november 22. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Zuglói Sasok |
O |
V, 79 - 86
|
4 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Komlódi Benedek |
Műsor - 2020. november 28. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | ELTE BEAC |
I |
V, 80 - 74
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert |
Műsor - 2020. december 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | BLF KK |
I |
V, 86 - 78
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás |
Műsor - 2020. december 13. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
V, 84 - 104
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. január 10. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BKG Príma Akadémia U23 |
O |
GY, 124 - 53
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. január 14. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
GY, 75 - 97
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Pohánka Balázs |
Műsor - 2021. január 24. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | BUDAFOK II. |
O |
GY, 79 - 71
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Magyar Zoltán |
Műsor - 2021. január 25. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
GY, 71 - 107
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás |
Műsor - 2021. február 7. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | PSK-Csepel |
O |
GY, 110 - 70
|
9 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. február 14. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | PILIS BASKET |
I |
GY, 60 - 86
|
10 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Telki |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. február 19. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Monori SE |
I |
GY, 93 - 94
|
11 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Sértő Róbert, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. március 14. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Malév SC |
O |
GY, 83 - 52
|
12 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. március 19. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Zuglói Sasok |
I |
GY, 67 - 79
|
13 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. március 26. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Honvéd-Ludovika |
I |
V, 74 - 48
|
13 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence |
Műsor - 2021. március 28. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | ELTE BEAC |
O |
GY, 87 - 66
|
14 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla |
Műsor - 2021. április 11. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | BLF KK |
O |
GY, 83 - 62
|
15 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. április 16. 20:30
Műsor - 2021. április 25. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
GY, 93 - 75
|
16 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. május 7. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
|
Műsor - 2021. május 12. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | BUDAFOK II. |
I |
GY, 79 - 82
|
18 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. május 18. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | VMG DSE |
O |
GY, 80 - 53
|
19 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |
Műsor - 2021. május 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BKG Príma Akadémia U23 |
I |
GY, 50 - 124
|
20 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. június 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | PILIS BASKET |
O |
GY, 98 - 65
|
21 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs |
Műsor - 2021. június 9. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | PSK-Csepel |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
|