Műsor - 2020. október 12. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | BUDAFOK II. |
O |
V, 73 - 77
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2020. október 25. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | PSK-Csepel |
O |
GY, 81 - 76
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence |
Műsor - 2020. november 8. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | PILIS BASKET |
O |
GY, 84 - 59
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán |
Műsor - 2020. november 15. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Monori SE |
I |
V, 82 - 74
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Major Ádám, Makay Dániel József |
Műsor - 2020. november 22. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | VMG DSE |
O |
GY, 87 - 48
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Válé Flórián |
Műsor - 2020. november 27. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Honvéd-Ludovika |
I |
V, 77 - 62
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis |
Műsor - 2020. december 3. 18:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Malév SC |
O |
GY, 107 - 65
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek |
Műsor - 2020. december 13. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Zuglói Sasok |
I |
GY, 61 - 74
|
5 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. január 10. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BLF KK |
I |
GY, 78 - 79
|
6 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József |
Műsor - 2021. január 17. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
V, 65 - 82
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2021. január 23. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | ELTE BEAC |
I |
V, 92 - 60
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Káré Gergő |
Műsor - 2021. január 25. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya |
O |
V, 71 - 107
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás |
Műsor - 2021. január 31. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | BKG Príma Akadémia U23 |
I |
GY, 48 - 99
|
7 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. február 7. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
GY, 102 - 62
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Makay Dániel József |
Műsor - 2021. február 10. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | BUDAFOK II. |
I |
V, 82 - 70
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. február 25. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | PSK-Csepel |
I |
GY, 68 - 87
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kozma István Magyar Birkózó Akadémia |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2021. március 7. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | PILIS BASKET |
I |
GY, 49 - 99
|
10 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Telki |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Molnár Tamás |
Műsor - 2021. március 11. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Monori SE |
O |
V, 79 - 96
|
10 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla |
Műsor - 2021. április 8. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Malév SC |
I |
GY, 56 - 72
|
11 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Válé Flórián, NAGY ISTVÁN |
Műsor - 2021. április 18. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Zuglói Sasok |
O |
V, 71 - 83
|
11 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis |
Műsor - 2021. április 25. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya |
I |
V, 93 - 75
|
11 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Komlódi Benedek |
Műsor - 2021. április 29. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Honvéd-Ludovika |
O |
V, 66 - 68
|
11 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Válé Flórián |
Műsor - 2021. május 2. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BLF KK |
O |
V, 63 - 69
|
11 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. május 7. 20:30
Műsor - 2021. május 16. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | ELTE BEAC |
O |
GY, 68 - 48
|
12 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő |
Műsor - 2021. május 25. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | BKG Príma Akadémia U23 |
O |
GY, 109 - 49
|
13 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2021. május 27. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
|
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | VMG DSE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
|