Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PILIS BASKET | O | GY, 100 - 44 | 1 - 0 | - | - | |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VMG DSE | I | GY, 46 - 96 | 2 - 0 | - | - | |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Honvéd-Ludovika | I | GY, 68 - 79 | 3 - 0 | - | - | |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Malév SC | I | GY, 63 - 100 | 4 - 0 | - | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Monori SE | O | GY, 123 - 98 | 5 - 0 | - | - | |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 84 - 104 | 6 - 0 | - | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 68 - 90 | 7 - 0 | - | - | |
Aréna: ELTE Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Közgáz SC és DSK/A | I | GY, 65 - 82 | 8 - 0 | - | - | |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG Príma Akadémia U23 | O | GY, 108 - 68 | 9 - 0 |
TURSICS Krisztián (32) (Dunaharaszti MTK) |
TURSICS Krisztián (8) (Dunaharaszti MTK) |
LAKATOS Csaba Balázs (4) (BKG Príma Akadémia U23) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zuglói Sasok | O | GY, 113 - 58 | 10 - 0 |
JAKAB Arnold (26) (Zuglói Sasok) |
TURSICS Krisztián (5) (Dunaharaszti MTK) |
JAKAB Arnold (4) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sértő Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 66 - 103 | 11 - 0 |
KISS Károly (21) (Dunaharaszti MTK) |
HARIS Róbert (5) (Dunaharaszti MTK) |
KISS Károly (4) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BUDAFOK II. | O | GY, 100 - 60 | 12 - 0 | - | - | |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | PSK-Csepel | O | GY, 92 - 77 | 13 - 0 |
LÁSZLÓ Zsolt (20) (PSK-Csepel) |
HARIS Róbert (6) (Dunaharaszti MTK) |
BIHARI Máté (4) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Patrik, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | PILIS BASKET | I | GY, 39 - 88 | 14 - 0 | - | - | |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Monori SE | I | V, 97 - 91 | 14 - 1 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Honvéd-Ludovika | O | GY, 72 - 67 | 15 - 1 |
KISS Ádám (23) (Honvéd-Ludovika) |
HARIS Róbert (4) (Dunaharaszti MTK) |
GARAI Gergő (8) (Honvéd-Ludovika) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Zuglói Sasok | I | - | - | |||
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 108 - 77 | 17 - 1 |
TURSICS Krisztián (30) (Dunaharaszti MTK) |
TURSICS Krisztián (5) (Dunaharaszti MTK) |
FEKETE Bálint (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Malév SC | O | GY, 102 - 48 | 18 - 1 |
GEDEI Tibor (20) (Dunaharaszti MTK) |
CSABAY Ádám (4) (Dunaharaszti MTK) |
SOÓS Levente (4) (Malév SC) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BLF KK | O | GY, 96 - 56 | 19 - 1 |
TURSICS Krisztián (29) (Dunaharaszti MTK) |
TURSICS Krisztián (9) (Dunaharaszti MTK) |
BÖRÖCZ Balázs (2) (BLF KK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Novák Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BLF KK | I | GY, 74 - 86 | 20 - 1 | - | - | |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 96 - 81 | 21 - 1 |
MOLNÁR Alex (22) (ELTE BEAC) |
MOLNÁR Alex (4) (ELTE BEAC) |
BIHARI Máté (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PSK-Csepel | I | GY, 71 - 109 | 22 - 1 | - | - | |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Molnár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Közgáz SC és DSK/A | O | GY, 114 - 72 | 23 - 1 |
TURSICS Krisztián (22) (Dunaharaszti MTK) |
GEDEI Tibor (6) (Dunaharaszti MTK) |
BIHARI Máté (8) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | VMG DSE | O | GY, 104 - 48 | 24 - 1 |
BIHARI Máté (21) (Dunaharaszti MTK) |
TURSICS Krisztián (5) (Dunaharaszti MTK) |
BIHARI Máté (5) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28. forduló | BKG Príma Akadémia U23 | I | GY, 68 - 107 | 25 - 1 | - | - | |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Makay Dániel József, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29. forduló | Józsefvárosi KC | O | - | - | |||
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. forduló | BUDAFOK II. | I | GY, 61 - 85 | 27 - 1 | - | - | |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos |