Műsor - 2020. október 11. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Kandó FSCKandó FSC I GY, 80 - 88 1 - 0 KORMÁNYOS Péter Dávid (20)
(Kandó FSC)
DR VARGA István Attila (3)
(Kandó FSC)
NAGY Bálint (6)
(TF-BP SE)
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Hartai Tamás, Komlódi Benedek
Műsor - 2020. október 18. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló MAFC BMEMAFC BME O GY, 98 - 81 2 - 0 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Lövei László, Bátovszky Zsolt
Műsor - 2020. október 25. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló TFSETFSE O V, 80 - 86 2 - 1 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Molnár Tamás, Sancilio Alexis
Műsor - 2020. november 16. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló KKSKKS O GY, 128 - 72 3 - 1 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2020. november 20. 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló BRAVOSBRAVOS I GY, 81 - 100 4 - 1 - -
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Major Ádám, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2020. november 30. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló BKG-VeresegyházBKG-Veresegyház O GY, 85 - 82 5 - 1 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2020. december 5. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Kiss Lenke KAKiss Lenke KA I GY, 84 - 89 6 - 1 - -
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Lövei László, Komlódi Benedek
Műsor - 2020. december 14. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia O GY, 95 - 74 7 - 1 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
Műsor - 2020. december 21. 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Százhalombattai KSESzázhalombattai KSE O GY, 99 - 72 8 - 1 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2021. január 7. 18:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Közgáz SC és DSK/BKözgáz SC és DSK/B I GY, 90 - 94 9 - 1 - -
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2021. január 31. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Gödi SEGödi SE O GY, 78 - 71 10 - 1 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2021. február 9. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló BUDAFOKBUDAFOK I V, 103 - 91 10 - 2 - -
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Sértő Róbert, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2021. február 21. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló MAFC BMEMAFC BME I GY, 81 - 101 11 - 2 - -
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2021. március 13. 16:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
20. forduló KKSKKS I GY, 89 - 100 12 - 2 - -
Aréna: Csömöri sportcsarnok Játékvezetők: Válé Flórián, Novák Bence
Műsor - 2021. március 21. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló BRAVOSBRAVOS O GY, 97 - 66 13 - 2 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint
Műsor - 2021. április 14. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló TFSETFSE I V, 84 - 76 13 - 3 - -
Aréna: TF E-terem Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Pohánka Balázs
Műsor - 2021. április 25. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
25. forduló Százhalombattai KSESzázhalombattai KSE I GY, 72 - 80 14 - 3 ERŐS Dániel (23)
(Százhalombattai KSE)
KOROMPAI Ákos István (4)
(TF-BP SE)
TILINGER Bence (6)
(Százhalombattai KSE)
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok Játékvezetők: Sértő Róbert, Belák Zoltán
Műsor - 2021. május 4. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
22. forduló BKG-VeresegyházBKG-Veresegyház I GY, 60 - 92 15 - 3 - -
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra
Műsor - 2021. május 6. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló BDSEbasketBDSEbasket O GY, 77 - 56 16 - 3 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sértő Róbert
Műsor - 2021. május 7. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló SZPA-HSESZPA-HSE I GY, 76 - 92 17 - 3 - -
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
Műsor - 2021. május 9. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
27. forduló MAFC MartosMAFC Martos I GY, 69 - 88 18 - 3 - -
Aréna: CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás
Műsor - 2021. május 11. 19:40
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Kandó FSCKandó FSC O GY, 86 - 73 19 - 3 - -
Aréna: Lónyay Református Gimnázium Játékvezetők: Sentényi Barna, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2021. május 13. 20:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
26. forduló Közgáz SC és DSK/BKözgáz SC és DSK/B O V, 77 - 80 19 - 4 - -
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
Műsor - 2021. május 16. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
28. forduló BDSEbasketBDSEbasket I GY, 74 - 95 20 - 4 - -
Aréna: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Játékvezetők: Gyurka Tamás, Simon Kristóf Kolos
Műsor - 2021. május 19. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
29. forduló Gödi SEGödi SE I - -
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola
Műsor - 2021. május 21. 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
24. forduló SZPA-HSESZPA-HSE O GY, 113 - 68 22 - 4 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis
Műsor - 2021. május 23. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló BKG Príma AkadémiaBKG Príma Akadémia I GY, 75 - 108 23 - 4 - -
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence
Műsor - 2021. május 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
30. forduló BUDAFOKBUDAFOK O V, 96 - 100 23 - 5 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
Műsor - 2021. május 25. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
23. forduló Kiss Lenke KAKiss Lenke KA O GY, 82 - 81 24 - 5 - -
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Matics Sándor
Műsor - 2021. május 30. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló MAFC MartosMAFC Martos O V, 88 - 90 24 - 6 - -
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Hervay Tibor, Magyar Zoltán

Megyei szövetségek