Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Gyulai Color KE | I | GY, 67 - 110 | 1 - 0 |
TISZA Bálint Attila (25) (Sunshine-NYIKSE) |
BELEZNAI István (2) (Gyulai Color) |
TISZA Bálint Attila (6) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | GY, 85 - 75 | 2 - 0 |
KÓSA Tamás (23) (Sunshine-NYIKSE) |
CHIOVINI Ádám (4) (Kiskunfélegyházi KC) |
GÁL Martin (7) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 98 - 57 | 3 - 0 |
TISZA Bálint Attila (19) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (2) (Sunshine-NYIKSE) |
KÓSA Tamás (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Békési SZSK U23 | I | GY, 62 - 99 | 4 - 0 |
ASZTALOS István (20) (Sunshine-NYIKSE) |
VASS Dominik (3) (Békési SZSK U23) |
ASZTALOS István (11) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | O | - | - | |||
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Mezőberényi KK | O | GY, 116 - 67 | 6 - 0 |
ASZTALOS István (31) (Sunshine-NYIKSE) |
PLAVECZ Adrián (5) (Mezőberényi KK) |
PLAVECZ Adrián (2) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Békéscsabai KK | O | GY, 82 - 60 | 7 - 0 |
GRUDA Gergely (14) (Békéscsaba) |
FÖLDESI Norbert Gyula (3) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Gyulai Color KE | O | GY, 132 - 50 | 8 - 0 |
BEFAHY Gauthier Ettien (25) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (2) (Sunshine-NYIKSE) |
ASZTALOS István (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | GY, 65 - 105 | 9 - 0 |
ZAJÁCZ Krisztián (26) (Sunshine-NYIKSE) |
FÖLDESI Norbert Gyula (2) (Sunshine-NYIKSE) |
ASZTALOS István (4) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | GY, 66 - 76 | 10 - 0 |
TISZA Bálint Attila (28) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (5) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Békési SZSK U23 | O | GY, 77 - 60 | 11 - 0 |
MILOSEVIC Igor (20) (Békési SZSK U23) |
MILOSEVIC Igor (2) (Békési SZSK U23) |
ZAJÁCZ Krisztián (7) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | I | V, 78 - 73 | 11 - 1 |
TISZA Bálint Attila (27) (Sunshine-NYIKSE) |
TISZA Bálint Attila (4) (Sunshine-NYIKSE) |
ERDEI Ádám (6) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | GY, 74 - 101 | 12 - 1 |
NABIL MAHFOUZ Obai (36) (PRIMA SE II.) |
KUBICZA Norbert (5) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (5) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | GY, 99 - 55 | 13 - 1 |
NABIL MAHFOUZ Obai (19) (PRIMA SE II.) |
ZAJÁCZ Krisztián (3) (Sunshine-NYIKSE) |
NABIL MAHFOUZ Obai (5) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Mezőberényi KK | I | GY, 72 - 103 | 14 - 1 |
ZSIROS Gábor (33) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (8) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 87 - 82 | 14 - 2 |
VÁGVÖLGYI Ákos (21) (Békéscsaba) |
KÓSA Tamás (5) (Sunshine-NYIKSE) |
VÁGVÖLGYI Ákos (6) (Békéscsaba) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | O | GY, 94 - 77 | 15 - 2 |
KOVÁCS Imre (32) (DEAC) |
SZARVAS Péter Roland (5) (DEAC) |
TISZA Bálint Attila (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Marton Péter, Vaszi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | GY, 70 - 72 | 16 - 2 |
KÓSA Tamás (23) (Sunshine-NYIKSE) |
CSOMÓS Kristóf (4) (Szolnoki Olaj KK) |
ASZTALOS István (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 70 - 76 | 16 - 3 |
VÁGVÖLGYI Ákos (25) (Békéscsaba) |
CZIFRÁK Csaba (6) (Békéscsaba) |
VÁGVÖLGYI Ákos (7) (Békéscsaba) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 100 - 92 | 16 - 4 | - | - | |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | GY, 111 - 58 | 17 - 4 |
ASZTALOS István (24) (Sunshine-NYIKSE) |
NAGY Dömötör (2) (Szolnoki Olaj KK) |
ASZTALOS István (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DEAC Campusfesztivál 2021. | I | GY, 81 - 91 | 18 - 4 | - | - | |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Marton Péter, Vaszi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Békési SZSK U23 | O | V, 82 - 83 | 18 - 5 |
SOLEVIC Nikola (41) (Békési SZSK U23) |
SOLEVIC Nikola (9) (Békési SZSK U23) |
SOLEVIC Nikola (8) (Békési SZSK U23) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Balogh Gyula, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Békéscsabai KK | I | GY, 70 - 75 | 19 - 5 |
ASZTALOS István (27) (Sunshine-NYIKSE) |
CZIFRÁK Csaba (3) (Békéscsaba) |
TISZA Bálint Attila (5) (Sunshine-NYIKSE) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Drenyovszki Dániel |