Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | V, 61 - 63 | 0 - 1 |
MONYE Martin (30) (Beszterce KK U20) |
GYAPJAS Máté (15) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
BALOG Dominik Zsolt (5) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MTK Elite Basket U20 | I | V, 90 - 51 | 0 - 2 |
MONYE Jonatán (19) (Beszterce KK U20) |
SZABÓ Imre Balázs (12) (MTK Elite Basket U20) |
CZECZELI Bence Boldizsár (6) (MTK Elite Basket U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | V, 103 - 59 | 0 - 3 |
MOKÁNSZKI Máté (26) (Nyíregyháza U20) |
KUTTOR Gergő (22) (Nyíregyháza U20) |
VÉGSŐ Bálint (5) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC U20 | O | V, 46 - 79 | 0 - 4 |
MONYE Martin (16) (Beszterce KK U20) |
MONYE Jonatán (11) (Beszterce KK U20) |
BOKA-MAGÓ Áron István (3) (MAFC U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 98 - 21 | 0 - 5 |
TANOH DEZ András (17) (Budapesti Honvéd SE U20) |
VÁMI Bálint (10) (Budapesti Honvéd SE U20) |
TANOH DEZ András (5) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MEAFC-Miskolc U20 | I | V, 87 - 83 | 0 - 6 |
MONYE Jonatán (29) (Beszterce KK U20) |
SZŐKE Gábor (16) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZŐKE Gábor (9) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | V, 90 - 48 | 0 - 7 |
GLATZ Gábor Soma (26) (PE Veszprém U20) |
ORGONA Gergő Milán (13) (PE Veszprém U20) |
BIRKÁS András (5) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Március 15. Sportcsarnok | Játékvezetők: Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | V, 76 - 80 | 0 - 8 |
BENE Tamás (30) (Bajai Bácska FKE U20) |
BENE Tamás (15) (Bajai Bácska FKE U20) |
MONYE Martin (6) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | V, 64 - 58 | 0 - 9 |
GYAPJAS Máté (25) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
GYAPJAS Máté (18) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
ZSIHLA Zsombor (4) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MTK Elite Basket U20 | O | GY, 65 - 64 | 1 - 9 |
MONYE Martin (20) (Beszterce KK U20) |
HARSÁNYI András Attila (13) (MTK Elite Basket U20) |
CZECZELI Bence Boldizsár (6) (MTK Elite Basket U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TF-BP U20 | O | V, 74 - 104 | 1 - 10 |
ROZS Máté Zoltán (27) (TF-BP U20) |
MONYE Martin (16) (Beszterce KK U20) |
KUTROVICH Bence Csaba (8) (TF-BP U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | NKA Pécs U20 | I | V, 124 - 51 | 1 - 11 |
KARANFILOVSKI Valentino (17) (Beszterce KK U20) |
HERGER Salamon (11) (NKA Pécs U20) |
LADOS Erik Botond (6) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | NKA Pécs U20 | O | V, 34 - 101 | 1 - 12 |
HERGER Salamon (18) (NKA Pécs U20) |
MONYE Jonatán (8) (Beszterce KK U20) |
BÁLINT Bence Zoltán (5) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | V, 45 - 71 | 1 - 13 |
DEMETER Ádám (23) (Nyíregyháza U20) |
KUTTOR Gergő (13) (Nyíregyháza U20) |
DÉVALD Péter Alex (3) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | V, 59 - 82 | 1 - 14 |
KOCSIS Attila (16) (Nagykőrös U20) |
CSÉPÁNYI Zalán (11) (Beszterce KK U20) |
KAKULYA Sándor (5) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | MAFC U20 | I | V, 94 - 84 | 1 - 15 |
BŐSZE Bálint (33) (MAFC U20) |
HERLÓ György (11) (MAFC U20) |
BOGATIN Ádám István (5) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 40 - 85 | 1 - 16 |
TÓTH Márton András (16) (Budapesti Honvéd SE U20) |
TARJÁN Izsák Simon (8) (Budapesti Honvéd SE U20) |
NEMES Milán Benedek (4) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 85 - 51 | 1 - 17 |
BOGATIN Ádám István (18) (Beszterce KK U20) |
BOGATIN Ádám István (10) (Beszterce KK U20) |
GÁSZNER Flórián (6) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | TF-BP U20 | I | V, 105 - 81 | 1 - 18 |
KOROMPAI Ákos István (23) (TF-BP U20) |
MAGDA Dávid Csaba (11) (TF-BP U20) |
ROZS Máté Zoltán (7) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | V, 74 - 103 | 1 - 19 |
GAÁL Bence (27) (PE Veszprém U20) |
GAÁL Bence (23) (PE Veszprém U20) |
GLATZ Gábor Soma (5) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | V, 97 - 61 | 1 - 20 |
KASZA Hunor (17) (Nagykőrös U20) |
NYERGES Gergő (9) (Nagykőrös U20) |
SZRAPKÓ Ádám (5) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MEAFC-Miskolc U20 | O | V, 72 - 97 | 1 - 21 |
SZŐKE Gábor (24) (MEAFC-Miskolc U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (17) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZŐKE Gábor (6) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 57 - 130 | 2 - 21 |
MONYE Jonatán (32) (Beszterce KK U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (16) (Beszterce KK U20) |
KARANFILOVSKI Valentino (11) (Beszterce KK U20) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | V, 46 - 97 | 2 - 22 |
KÓDOR Tamás Olivér (14) (Vasas Akadémia U20) |
MONYE Martin (10) (Beszterce KK U20) |
MEZŐDI Patrik Zoárd (7) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Vigh Balázs |