Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MAFC U20 | O | V, 78 - 98 | 0 - 1 |
BŐSZE Bálint (27) (MAFC U20) |
BŐSZE Bálint (9) (MAFC U20) |
NÉMETH Bence Tamás (8) (MAFC U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TF-BP U20 | I | V, 102 - 71 | 0 - 2 |
SZÁNTÓ Dániel (24) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (11) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (4) (TF-BP U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | O | GY, 101 - 78 | 1 - 2 |
PETRÁS Vajk Attila (26) (Nagykőrös U20) |
GADUS Fábián Armand (11) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZŐKE Gábor (6) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 55 - 107 | 2 - 2 |
RAGÁLYI Levente Gergely (22) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZATMÁRI Szabolcs (11) (Bajai Bácska FKE U20) |
ORLICZKI Mátyás (5) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MTK Elite Basket U20 | O | GY, 75 - 70 | 3 - 2 |
KOZÁK Bertalan (26) (MEAFC-Miskolc U20) |
GADUS Fábián Armand (13) (MEAFC-Miskolc U20) |
ORLICZKI Mátyás (6) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | I | GY, 84 - 91 | 4 - 2 |
SZŐKE Gábor (21) (MEAFC-Miskolc U20) |
KUTTOR Gergő (22) (Nyíregyháza U20) |
ORLICZKI Mátyás (11) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | O | V, 90 - 122 | 4 - 3 |
HORVÁTH Hunor Adorján (31) (Budapesti Honvéd SE U20) |
VÁMI Bálint (11) (Budapesti Honvéd SE U20) |
DOBSA Dávid (7) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | I | V, 92 - 91 | 4 - 4 |
FUTÓ Balázs (26) (PE Veszprém U20) |
SIPOS Mátyás (15) (PE Veszprém U20) |
SIPOS Mátyás (7) (PE Veszprém U20) |
Aréna: Március 15. Sportcsarnok | Játékvezetők: Mosonyi József, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Beszterce KK U20 | O | GY, 87 - 83 | 5 - 4 |
MONYE Jonatán (29) (Beszterce KK U20) |
SZŐKE Gábor (16) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZŐKE Gábor (9) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | I | GY, 59 - 72 | 6 - 4 |
KOZÁK Bertalan (23) (MEAFC-Miskolc U20) |
GYAPJAS Máté (12) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
NYÍRI Bence (4) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | NKA Pécs U20 | O | V, 65 - 86 | 6 - 5 |
KOLLÁR Bence (22) (NKA Pécs U20) |
GADUS Fábián Armand (8) (MEAFC-Miskolc U20) |
MESZLÉNYI Róbert Vilmos (8) (NKA Pécs U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC U20 | I | V, 98 - 73 | 6 - 6 |
HERLÓ György (27) (MAFC U20) |
BIBER Áron Benedek (12) (MAFC U20) |
BIBER Áron Benedek (8) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TF-BP U20 | O | V, 83 - 100 | 6 - 7 |
TAMÁSI Péter András (35) (TF-BP U20) |
TAMÁSI Péter András (14) (TF-BP U20) |
SZÁNTÓ Dániel (11) (TF-BP U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE U20 | I | GY, 80 - 82 | 7 - 7 |
GADUS Fábián Armand (22) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZEKERES Ferenc Ákos (20) (MEAFC-Miskolc U20) |
NYERGES Gergő (7) (Nagykőrös U20) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vasas Akadémia U20 | O | GY, 72 - 55 | 8 - 7 |
SÁNDOR Bence (19) (MEAFC-Miskolc U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (13) (MEAFC-Miskolc U20) |
LAKATOS Máté (4) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MTK Elite Basket U20 | I | V, 91 - 72 | 8 - 8 |
VRANEK Máté (28) (MTK Elite Basket U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (9) (MEAFC-Miskolc U20) |
CZECZELI Bence Boldizsár (7) (MTK Elite Basket U20) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 119 - 51 | 9 - 8 |
SÁNDOR Bence (25) (MEAFC-Miskolc U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (15) (MEAFC-Miskolc U20) |
RÁKOSI Kornél (8) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | O | GY, 86 - 63 | 10 - 8 |
KUTTOR Gergő (19) (Nyíregyháza U20) |
KUTTOR Gergő (20) (Nyíregyháza U20) |
DEMETER Ádám (7) (Nyíregyháza U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budapesti Honvéd SE U20 | I | V, 105 - 67 | 10 - 9 |
HORVÁTH Hunor Adorján (29) (Budapesti Honvéd SE U20) |
SZATMÁRI Zsombor (7) (Budapesti Honvéd SE U20) |
PANIC Aleksa (6) (Budapesti Honvéd SE U20) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 | O | GY, 91 - 86 | 11 - 9 |
GLATZ Gábor Soma (27) (PE Veszprém U20) |
GAÁL Bence (20) (PE Veszprém U20) |
SZŐKE Gábor (8) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Beszterce KK U20 | I | GY, 72 - 97 | 12 - 9 |
SZŐKE Gábor (24) (MEAFC-Miskolc U20) |
RAGÁLYI Levente Gergely (17) (MEAFC-Miskolc U20) |
SZŐKE Gábor (6) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vasas Akadémia U20 | I | V, 77 - 72 | 12 - 10 |
HORVÁTH Botond (21) (Vasas Akadémia U20) |
KELEMEN Ádám (13) (Vasas Akadémia U20) |
CSEH Botond (5) (Vasas Akadémia U20) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Matics Sándor, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | PRIMA-BDSEbasket U20 | O | GY, 100 - 80 | 13 - 10 |
SÁNDOR Bence (39) (MEAFC-Miskolc U20) |
GYAPJAS Máté (16) (PRIMA-BDSEbasket U20) |
ORLICZKI Mátyás (10) (MEAFC-Miskolc U20) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | NKA Pécs U20 | I | GY, 49 - 78 | 14 - 10 | - | - | |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Szalóki Bence |