Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | I | GY, 43 - 68 | 1 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 53 - 41 | 2 - 0 |
RUBINT Ágnes (21) (Vasas Akadémia/B) |
RUBINT Ágnes (11) (Vasas Akadémia/B) |
VAN RIJS Luca Jenny (7) (Vasas Akadémia/B) |
|
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DVTK Akadémia | O | V, 32 - 61 | 2 - 1 |
VAN RIJS Luca Jenny (14) (Vasas Akadémia/B) |
VÉG-DUDÁS Anna (11) (DVTK Akadémia) |
OCSENÁS Flóra (3) (DVTK Akadémia) |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Csata DSE | I | V, 106 - 23 | 2 - 2 |
TELEGDY Zsófia Réka (20) (Csata DSE) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (10) (Vasas Akadémia/B) |
BAJZÁTH Lili (6) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Pál Roland (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Soproni Darazsak Akadémia | O | V, 45 - 48 | 2 - 3 |
VAN RIJS Luca Jenny (14) (Vasas Akadémia/B) |
SOÓS Dorina (15) (Soproni Darazsak Akadémia) |
VAN RIJS Luca Jenny (4) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia | O | GY, 54 - 51 | 3 - 3 |
BORBÁS Panni (20) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (12) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
FÖLDING Anna Lídia (5) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Széchenyi KA | O | V, 40 - 65 | 3 - 4 |
FERENCZI Kata (13) (Széchenyi KA) |
VILLÁNYI Diána (9) (Vasas Akadémia/B) |
KÉITA Aya Júlia (4) (Széchenyi KA) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DVTK Akadémia | I | V, 95 - 41 | 3 - 5 |
VÉG-DUDÁS Anna (19) (DVTK Akadémia) |
VÉG-DUDÁS Anna (10) (DVTK Akadémia) |
BACSÓ Zsófia (6) (DVTK Akadémia) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bukta Bertalan) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Csata DSE | O | V, 27 - 84 | 3 - 6 |
VÁRSZEGI Réka (18) (Csata DSE) |
TELEGDY Zsófia Réka (9) (Csata DSE) |
RAKITA Lili (8) (Csata DSE) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Németh Fanni (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Soproni Darazsak Akadémia | I | V, 58 - 54 | 3 - 7 |
ÚR Boglárka (25) (Soproni Darazsak Akadémia) |
DEÁK Kíra (14) (Soproni Darazsak Akadémia) |
AHO Tyra Nolwenn (7) (Vasas Akadémia/B) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia | I | V, 67 - 48 | 3 - 8 |
HORVÁTH Boglárka (20) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (13) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
HORVÁTH Boglárka (6) (PVSK Nemzeti Akadémia) |
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Széchenyi KA | I | V, 69 - 55 | 3 - 9 |
MILKOVICS Réka (20) (Széchenyi KA) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (11) (Vasas Akadémia/B) |
FERENCZI Kata (4) (Széchenyi KA) |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Földesi Marcell (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 68 - 50 | 3 - 10 |
VAN RIJS Luca Jenny (19) (Vasas Akadémia/B) |
TURI Eszter Dóra (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
GALLYAS Andrea Erika (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Korompai Zsolt László (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris - Törekvés SE | I | GY, 46 - 68 | 4 - 10 |
DARÁZSI Dóra (13) (Török Flóris - Törekvés SE) |
VAN RIJS Luca Jenny (10) (Vasas Akadémia/B) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (8) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 57 - 51 | 5 - 10 |
GALLYAS Andrea Erika (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
KUTRIK Dóra (12) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
TAR Csenge (5) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | I | V, 61 - 57 | 5 - 11 |
VAN RIJS Luca Jenny (16) (Vasas Akadémia/B) |
KÁDÁR Orsolya (9) (Vasas Akadémia/B) |
HORVÁTH Alexandra (4) (Kecskeméti KC/A) |
|
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Komáromi Péter, Pásztor Patrik (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris - Törekvés SE | O | V, 38 - 62 | 5 - 12 |
SZILVÁSI Kincső (19) (Török Flóris - Törekvés SE) |
DARÁZSI Dóra (9) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SZILVÁSI Kincső (5) (Török Flóris - Törekvés SE) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Tamás (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | O | GY, 51 - 45 | 6 - 12 |
VAN RIJS Luca Jenny (18) (Vasas Akadémia/B) |
KISS Virág (11) (Kecskeméti KC/A) |
KISS Virág (6) (Kecskeméti KC/A) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pál Roland (Szlota Tibor Csaba) |