Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA | I | GY, 45 - 71 | 1 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Miskolci SI Vadmacskák | O | GY, 60 - 49 | 2 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szücs Balázs (Kokas Sándor Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | V, 52 - 97 | 2 - 1 |
RENCZES Rebeka (25) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
NÉMETH Lili (7) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
RENCZES Rebeka (7) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia/A | I | - | - | |||
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Kinga (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | I | V, 76 - 57 | 2 - 3 |
SZABÓ Enikő (19) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SZABÓ Enikő (13) (Török Flóris - Törekvés SE) |
CSERNIK Zita (5) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | GY, 54 - 52 | 3 - 3 |
FRANK Fanni Lili (25) (Szolnoki MÁV SE) |
FRANK Fanni Lili (7) (Szolnoki MÁV SE) |
MUNKÁCSI Adél Ivett (4) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs | I | V, 79 - 31 | 3 - 4 |
POPOVIC Milica (23) (NKA Pécs) |
KÖTŐ Luca Rebeka (10) (NKA Pécs) |
HABLING Lara (6) (NKA Pécs) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Sági Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | V, 76 - 58 | 3 - 5 |
HOLCZ Rebeka (18) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
POP Anamaria (10) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
ANDI Hanna Emma (6) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia/A | O | V, 43 - 87 | 3 - 6 |
MADÁR Eszter (19) (Vasas Akadémia/A) |
MADÁR Eszter (9) (Vasas Akadémia/A) |
DúL Terka Zsófia (8) (Vasas Akadémia/A) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC-Újbuda KA/A | O | V, 40 - 51 | 3 - 7 |
REDLING Blanka (16) (Török Flóris - Törekvés SE) |
DÉNES Diána (19) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
CSERNIK Zita (6) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | GY, 54 - 64 | 4 - 7 |
SZILVÁSI Kincső (17) (Török Flóris - Törekvés SE) |
DARÁZSI Dóra (10) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SZÜCS Anna (3) (Török Flóris - Törekvés SE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Csaba (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKA Pécs | O | V, 50 - 76 | 4 - 8 |
POPOVIC Milica (16) (NKA Pécs) |
SZILVÁSI Kincső (9) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SELCOVA Ilina (11) (NKA Pécs) |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 53 - 69 | 5 - 8 |
HORVÁTH Lili (16) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
EGRI Vivien (13) (Török Flóris - Törekvés SE) |
TAR Csenge (4) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
|
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: László Zsolt Károly, Bózsó Gábor (Szabari János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | V, 46 - 68 | 5 - 9 |
DARÁZSI Dóra (13) (Török Flóris - Törekvés SE) |
VAN RIJS Luca Jenny (10) (Vasas Akadémia/B) |
VAN RIJS Dóra Ágnes (8) (Vasas Akadémia/B) |
|
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | I | V, 64 - 51 | 5 - 10 |
BUZÁNCZKY Fanni (14) (Kecskeméti KC/A) |
EGRI Vivien (8) (Török Flóris - Törekvés SE) |
KISS Virág (6) (Kecskeméti KC/A) |
|
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Nagy Joel (Bacsfay Gyula Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 69 - 63 | 6 - 10 |
OBERFRANK Laura (22) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
SZILVÁSI Kincső (12) (Török Flóris - Törekvés SE) |
GALLYAS Andrea Erika (6) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
|
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KC/A | O | GY, 59 - 53 | 7 - 10 |
EGRI Vivien (15) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SZILVÁSI Kincső (13) (Török Flóris - Törekvés SE) |
DARÁZSI Dóra (5) (Török Flóris - Törekvés SE) |
|
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Lövei László, Németh Fanni (Bagi Károly Imre) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | GY, 38 - 62 | 8 - 10 |
SZILVÁSI Kincső (19) (Török Flóris - Törekvés SE) |
DARÁZSI Dóra (9) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SZILVÁSI Kincső (5) (Török Flóris - Törekvés SE) |
|
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Tamás (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia | O | GY, 67 - 60 | 9 - 10 |
SZILVÁSI Kincső (31) (Török Flóris - Törekvés SE) |
SOÓS Dorina (13) (Soproni Darazsak Akadémia) |
PFEIFFER Virág Angyalka (5) (Soproni Darazsak Akadémia) |
|
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia | I | V, 59 - 39 | 9 - 11 |
EGRI Vivien (16) (Török Flóris - Törekvés SE) |
EGRI Vivien (13) (Török Flóris - Törekvés SE) |
TARR Sára (3) (Soproni Darazsak Akadémia) |
|
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Erős Florentina, Káli Szabolcs (Herczeg Ágoston) |