Műsor - 2019. szeptember 28. 19:15
Műsor - 2019. október 6. 18:00
Műsor - 2019. október 13. 17:00
Műsor - 2019. október 26. 13:00
Műsor - 2019. november 2. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | TFSE II. |
O |
V, 60 - 73
|
4 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Csallóközi Gábor |
Műsor - 2019. november 9. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia |
O |
GY, 82 - 43
|
5 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence |
Műsor - 2019. november 17. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Tatai SE |
I |
GY, 39 - 154
|
6 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István |
Műsor - 2019. december 1. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Nyíregyházi Kosársuli |
O |
GY, 80 - 71
|
7 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor |
Műsor - 2019. december 8. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub |
O |
GY, 73 - 56
|
8 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence |
Műsor - 2019. december 14. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Szombathelyi Egyetem |
O |
GY, 117 - 51
|
9 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Földvári Tamás |
Műsor - 2020. január 4. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 |
I |
V, 66 - 59
|
9 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Generali Aréna |
Játékvezetők: Domán István, Makrai Márton |
Műsor - 2020. január 12. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület |
O |
GY, 94 - 57
|
10 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szalóki Bence |
Műsor - 2020. február 1. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE |
I |
V, 74 - 61
|
10 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Műsor - 2020. február 8. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | Pilis Basket |
O |
GY, 98 - 50
|
11 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Műsor - 2020. február 15. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Törekvés SE |
O |
GY, 79 - 64
|
12 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Farkas Péter Gábor |
Műsor - 2020. február 22. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet |
O |
GY, 89 - 37
|
13 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szalóki Bence |
Műsor - 2020. március 6. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia |
I |
GY, 71 - 98
|
14 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kozma Balázs |
Műsor - 2020. március 10. 17:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | TFSE II. |
I |
GY, 50 - 93
|
15 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hartai Tamás |