Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 92 - 82 | 1 - 0 |
PAJOR Dávid (24) (Atomerőmű SE U20) |
CSERKÓ András (10) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
PUPP Bence (8) (Atomerőmű SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 104 - 59 | 1 - 1 |
POLSTER Attila (20) (Alba Fehérvár U20) |
KUTTOR Gergő (10) (Alba Fehérvár U20) |
TAKÁCS Martin (7) (Alba Fehérvár U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 79 - 77 | 2 - 1 |
PAJOR Dávid (23) (Atomerőmű SE U20) |
KASZÁS Márton (13) (Jászberény U20) |
VAS-TEPLÁN Miklós (5) (Jászberény U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Egis Körmend U20 | O | V, 67 - 103 | 2 - 2 |
OROSZI Bence (21) (Egis Körmend U20) |
TAKÁCS Kristóf (16) (Egis Körmend U20) |
PUPP Bence (9) (Atomerőmű SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC U20 | I | V, 115 - 51 | 2 - 3 |
GÁSPÁR Mátyás (20) (DEAC U20) |
CSIKAI András (13) (DEAC U20) |
POLLÁK Balázs István (10) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Bács Csaba, Szücs Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | V, 75 - 93 | 2 - 4 |
SIMÓ Bence Zoltán (37) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KOVÁCS Kristóf (10) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
KOVÁCS Kristóf (8) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári KK U20 | I | V, 92 - 63 | 2 - 5 | - | - | |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Mester Milán, Szántó Dénes |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | OSE Lions U20 | O | GY, 94 - 83 | 3 - 5 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 76 - 82 | 4 - 5 | - | - | |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 100 - 83 | 4 - 6 | - | - | |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | V, 65 - 68 | 4 - 7 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 86 - 73 | 4 - 8 | - | - | |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | V, 63 - 83 | 4 - 9 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | V, 97 - 71 | 4 - 10 | - | - | |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Baukó Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 83 - 112 | 4 - 11 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 90 - 94 | 5 - 11 | - | - | |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC U20 | O | V, 72 - 88 | 5 - 12 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 86 - 99 | 6 - 12 | - | - | |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 135 - 49 | 6 - 13 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Kaposvári KK U20 | O | V, 72 - 83 | 6 - 14 | - | - | |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | OSE Lions U20 | I | V, 89 - 60 | 6 - 15 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet |