Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | OSE Lions U20 | O | GY, 125 - 47 | 1 - 0 |
TAKÁCS Kristóf (22) (Egis Körmend U20) |
MARTINEZ Ralf Ádám (11) (Egis Körmend U20) |
ÉRSEK Marcell (9) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 58 - 80 | 2 - 0 |
MARTINEZ Ralf Ádám (18) (Egis Körmend U20) |
SCHÖLL Richárd (8) (Sopron KC U20) |
CSÁTALJAY Barna (8) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | GY, 83 - 72 | 3 - 0 |
FRANK Áron (26) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRANK Áron (10) (Szolnoki Olaj KK U20) |
FRANK Áron (5) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 67 - 103 | 4 - 0 |
OROSZI Bence (21) (Egis Körmend U20) |
TAKÁCS Kristóf (16) (Egis Körmend U20) |
PUPP Bence (9) (Atomerőmű SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 79 - 78 | 4 - 1 |
MÁNDITY Markó (23) (PVSK U20) |
LAUFER Gergely (9) (PVSK U20) |
MÁNDITY Markó (6) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | V, 68 - 72 | 4 - 2 |
POLÁNYI Kristóf Áron (24) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
KÁPOSZTA Kristóf (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
ÉRSEK Marcell (4) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 57 - 68 | 5 - 2 |
PLÉZER Gábor (21) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
MARTINEZ Ralf Ádám (12) (Egis Körmend U20) |
ÉRSEK Marcell (7) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Fekete Csaba, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | V, 81 - 82 | 5 - 3 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 95 - 57 | 6 - 3 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 89 - 106 | 7 - 3 | - | - | |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Polyák Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | GY, 83 - 55 | 8 - 3 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szecsődi Richárd Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC U20 | O | GY, 97 - 77 | 9 - 3 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Máté, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 89 - 60 | 10 - 3 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | OSE Lions U20 | I | GY, 39 - 99 | 11 - 3 | - | - | |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sopron KC U20 | O | GY, 103 - 61 | 12 - 3 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 76 - 72 | 12 - 4 | - | - | |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | GY, 94 - 80 | 13 - 4 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | GY, 67 - 114 | 14 - 4 | - | - | |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 135 - 49 | 15 - 4 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 105 - 55 | 16 - 4 | - | - | |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | V, 97 - 91 | 16 - 5 | - | - | |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Horváth Andreasz |