Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | V, 46 - 105 | 0 - 1 | - | - | ||
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd / A | O | V, 64 - 88 | 0 - 2 | - | - | ||
Játékvezetők: Matics Sándor, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szombathelyi SI KA/A | I | V, 87 - 38 | 0 - 3 | - | - | ||
Játékvezetők: Hervay Tibor, Lövei László (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd / B | I | GY, 68 - 73 | 1 - 3 |
MARETICS Martin (23) (NKA Pécs/B) |
GAZDAG Áron Bendegúz (14) (Budapesti Honvéd / B) |
KISS Benedek Péter (5) (Budapesti Honvéd / B) |
|
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | O | V, 47 - 122 | 1 - 4 |
CSÁTALJAY Péter (29) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSÁTALJAY Péter (13) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSÁTALJAY Péter (8) (Soproni Sportiskola KA/A) |
|
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budaörsi DSE | I | GY, 37 - 80 | 2 - 4 |
ANTAL Donát Gergő (24) (NKA Pécs/B) |
KARSAI Bálint Sándor (13) (NKA Pécs/B) |
ANTAL Donát Gergő (2) (NKA Pécs/B) |
|
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szombathelyi SI KA/A | I | V, 112 - 53 | 2 - 5 |
BÜKI Lóránt (26) (Szombathelyi SI KA/A) |
HANSÁGI Kristóf Zalán (13) (Szombathelyi SI KA/A) |
HANSÁGI Kristóf Zalán (5) (Szombathelyi SI KA/A) |
Aréna: Sugár úti sportcsarnok | Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKA Pécs/A | I | V, 118 - 42 | 2 - 6 |
PRODANOVIC Todor (21) (NKA Pécs/A) |
PRODANOVIC Todor (13) (NKA Pécs/A) |
BOR Gábor (4) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Kevin, Krisztián (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | I | V, 89 - 32 | 2 - 7 |
HEGEDÜS Brúnó (24) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
HEGEDÜS Brúnó (16) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
SZALAY Domonkos (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor (Dr.Villányi Antal) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 57 - 104 | 2 - 8 |
PÁRKÁNYI Máté (20) (NKA Pécs/B) |
SZŐKE Bálint (13) (Dombóvári Kosársuli KE) |
HALMAI Dániel (5) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kaposvári SI | I | V, 77 - 37 | 2 - 9 |
KARABULUT Haluk Tunahan (35) (Kaposvári SI) |
ANTALICS Dániel (23) (Kaposvári SI) |
KARABULUT Haluk Tunahan (7) (Kaposvári SI) |
Játékvezetők: Mester Milán, Boros Gyevi Ádám (Koncsek Balázs) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | V, 48 - 99 | 2 - 10 |
HŐGYE Patrik (26) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
KULCSÁR Kolos (12) (NKA Pécs/B) |
TÓSZEGI SABATH Levente (6) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | I | V, 141 - 49 | 2 - 11 |
CSÁTALJAY Péter (34) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSÁTALJAY Péter (11) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSENDES Péter (16) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Schneider Bertold Antal (Kozák Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szombathelyi SI KA/A | O | V, 47 - 74 | 2 - 12 |
GERÖLY Márton András (19) (Szombathelyi SI KA/A) |
GARGER Zorán (9) (Szombathelyi SI KA/A) |
ÁCS Olivér (2) (Szombathelyi SI KA/A) |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs (Heiling Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKA Pécs/A | O | V, 61 - 100 | 2 - 13 |
KELEMEN Benjámin (28) (NKA Pécs/A) |
KELEMEN Benjámin (13) (NKA Pécs/A) |
GULYÁS Botond (6) (NKA Pécs/A) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zalakerámia ZTE KK/A | O | V, 59 - 80 | 2 - 14 |
VASS Csongor (22) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (14) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
MAKKOS Dávid (5) (Zalakerámia ZTE KK/A) |
Játékvezetők: Ács Dezső, Fodor Sándor Balázs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 100 - 39 | 2 - 15 |
REIZINGER Máté (31) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (14) (Dombóvári Kosársuli KE) |
REIZINGER Máté (9) (Dombóvári Kosársuli KE) |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kaposvári SI | O | V, 53 - 69 | 2 - 16 |
ANTALICS Dániel (21) (Kaposvári SI) |
ANTALICS Dániel (19) (Kaposvári SI) |
YAKE Matthew Daniel (1) (Kaposvári SI) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Ács Dezső (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | V, 69 - 41 | 2 - 17 |
HŐGYE Patrik (21) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
HŐGYE Patrik (16) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
KISS Lajos Dávid (4) (PVSK Nemzeti Akadémia/A) |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Soproni Sportiskola KA/A | O | V, 53 - 112 | 2 - 18 |
CSENDES Péter (24) (Soproni Sportiskola KA/A) |
TÓTH Dániel (10) (Soproni Sportiskola KA/A) |
CSENDES Péter (14) (Soproni Sportiskola KA/A) |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Parádi Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Lions/A | I | V, 105 - 62 | 2 - 19 | - | - | ||
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
OSE Lions/A | O | GY, 74 - 64 | 3 - 19 |
SZABADFI Márk (28) (OSE Lions/A) |
ANTAL Donát Gergő (15) (NKA Pécs/B) |
MARETICS Martin (4) (NKA Pécs/B) |
|
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Lovász Balázs (Téczely Tamás) |