Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Malév Kobrák | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JKC | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Waigand Ágoston (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | V, 21 - 81 | 0 - 3 |
HALÁSZ Kende (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- |
BÍRÓ Oszkár (2) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
|
Játékvezetők: Matejovics Márk, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA/B | I | V, 54 - 29 | 0 - 4 |
RÉVÉSZ-VERES Albert (8) (BLF KK/B) |
- |
RÉVÉSZ-VERES Albert (2) (BLF KK/B) |
|
Játékvezetők: Matejovics Márk, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafoki Bikák | O | V, 15 - 51 | 0 - 5 |
SZIGETI Soma (11) (Budafoki Bikák) |
- |
JECS Dominik (3) (BLF KK/B) |
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Konta Csanád János, Kovács Gedeon (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZPA-HSE | I |
HÉJJA Olivér Máté (14) (SZPA-HSE) |
- |
FARKAS Milán Bence (1) (BLF KK/B) |
|||
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Waigand Ágoston, Miháczi Ádám (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszás Girls | I | V, 71 - 31 | 1 - 6 |
BABAY-BOGNÁR Kinga (21) (Kaszás Girls) |
- |
JECS Dominik (2) (BLF KK/B) |
|
Játékvezetők: Szabó István, Benkő Glória (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KöLöKöS Lányok | O | GY, 44 - 31 | 2 - 6 |
BARNA Kinga (10) (KöLöKöS Lányok) |
- |
BERECZKI Orsolya Tünde (2) (KöLöKöS Lányok) |
|
Játékvezetők: Szabó István, Benkő Glória (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
JKC | O | V, 19 - 53 | 2 - 7 |
MOLNÁR Áron (18) (JKC) |
- |
ÁGOSTON Ádám (2) (JKC) |
|
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC-Grosics | I | V, 52 - 17 | 2 - 8 |
VIOLA Máté András (12) (MAFC-Grosics) |
- |
VIOLA Máté András (2) (MAFC-Grosics) |
|
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Farkasrét | I | V, 40 - 27 | 2 - 9 |
RÉVÉSZ-VERES Albert (13) (BLF KK/B) |
- |
BELLÁK Luca Sarolta (3) (BEAC Farkasrét) |
|
Játékvezetők: Matejovics Márk, Szabó Péter (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/B | O | GY, 32 - 22 | 3 - 9 |
JECS Dominik (11) (BLF KK/B) |
- |
BOGDÁN Richárd (2) (Újpest-MT/B) |
|
Játékvezetők: Matejovics Márk, Simon Kornél Károly (Kincs Károly) |