Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF KK/A | O | GY, 47 - 29 | 1 - 0 |
BOHÁCS Bence Patrik (14) (Zuglói Sasok ) |
- |
ÁRVA Krisztián Botond (4) (BLF KK/A) |
|
Játékvezetők: Szabó István, Miháczi Ádám (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Tigrisek | I | GY, 13 - 62 | 2 - 0 |
TALABOS Dániel (13) (Zuglói Sasok ) |
- |
VARGA Márton Gyula (2) (Zuglói Sasok ) |
|
Játékvezetők: Bujtor Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Heisler | I | GY, 19 - 72 | 3 - 0 |
BOHÁCS Bence Patrik (17) (Zuglói Sasok ) |
- |
LÁSZLÓ Dániel (3) (Zuglói Sasok ) |
|
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Darázslányok | O | V, 62 - 64 | 3 - 1 |
SLETT Réka (22) (Zsíros Akadémia Darázslányok) |
- |
KISPÁL Zsófia (5) (Zsíros Akadémia Darázslányok) |
|
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | O | GY, 53 - 28 | 4 - 1 |
HORVÁTH Kristóf (12) (Újpest-MT/A) |
- |
HORVÁTH Kristóf (4) (Újpest-MT/A) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pál Roland, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata Csillagok | I | V, 45 - 26 | 4 - 2 |
ZAKOR Izabella (13) (Csata Csillagok) |
- |
ZAKOR Izabella (3) (Csata Csillagok) |
|
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Honvéd-SZSE | I | V, 52 - 23 | 4 - 3 |
BARÁTH Titusz (22) (Honvéd-SZSE ) |
- |
FÜZI Bernát (3) (Honvéd-SZSE ) |
|
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Török Béla (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Darázslányok | O | V, 34 - 43 | 4 - 4 |
SLETT Réka (14) (Zsíros Akadémia Darázslányok) |
- |
TAKÁCS Mirabel (3) (Zsíros Akadémia Darázslányok) |
|
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Kiss Mihály Barna (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF KK/A | O | GY, 47 - 40 | 5 - 4 |
TALABOS Dániel (12) (Zuglói Sasok ) |
- |
ERHARDT Eszter Enikő (3) (BLF KK/A) |
|
Játékvezetők: Steiner Máté, Zakár Adrienn (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia U11 | I | V, 57 - 51 | 5 - 5 |
LÁSZLÓ Dániel (17) (Zuglói Sasok ) |
- |
BUDAY Bulcsú (5) (Vasas Akadémia U11) |
|
Játékvezetők: Szabó István, Lakos Koppány Ádám (László Zsolt Károly) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Csepel | O | GY, 74 - 45 | 6 - 5 |
BÁNYAI Bence Iván (25) (Budapest Csepel) |
- |
BÁNYAI Bence Iván (7) (Budapest Csepel) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/A | I | GY, 23 - 35 | 7 - 5 |
LÁSZLÓ Dániel (10) (Zuglói Sasok ) |
- |
LÁSZLÓ Dániel (2) (Zuglói Sasok ) |
|
Játékvezetők: Szőke Gábor, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula) |