Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | O | - | - | ||||
Játékvezetők: Tompa Gellért, Süveges Zalán (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | I | - | - | ||||
Játékvezetők: Tompa Gellért, Török Béla (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Malév Zsiráfok | O | V, 23 - 57 | 0 - 3 |
BESZE Szabolcs (17) (Malév Zsiráfok) |
- |
MENTÉNYI Borisz (2) (Kéksárga Zsiráfok) |
|
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Bozóki Domonkos Olivér (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Bolhák | I | V, 39 - 32 | 0 - 4 |
PÉCSI Bence (14) (BLF Bolhák) |
- |
BUGYÁKI Patrik (3) (BLF Bolhák) |
|
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Boros Krisztina (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Németvölgyi Bocsok | I |
CSIZMADIA Bendegúz (21) (Németvölgyi Bocsok) |
- |
SÜTŐ Tádé Andor (3) (Németvölgyi Bocsok) |
|||
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Pumák | O |
SZULÁK Anna Eszter (16) (Ziccer Pumák) |
- |
HERCZEG Krisztián (2) (Kéksárga Zsiráfok) |
|||
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Petőfi | O | V, 18 - 66 | 0 - 7 |
DÉRI Lili (17) (BEAC Petőfi) |
- |
HARTA Olivér István (2) (Kéksárga Zsiráfok) |
|
Játékvezetők: Török Béla, Miháczi Ádám (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kőbányai Darázslányok/B | I |
GAZDAG Lili Renáta (13) (Kőbányai Darázslányok/B) |
- |
ÁRENDÁS Eszter (2) (Kőbányai Darázslányok/B) |
|||
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Marjai Réka (Kővári Gyula) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer Pumák | O | GY, 42 - 41 | 2 - 7 |
PAPP Csanád Levente (14) (Kéksárga Zsiráfok) |
- |
PAPP Csanád Levente (4) (Kéksárga Zsiráfok) |
|
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Kiss Bálint (Schwarz Mária) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Keresztúri Méhecskék | I | V, 62 - 25 | 2 - 8 |
FELTER Bendegúz (14) (Keresztúri Méhecskék) |
- |
GONDOS Máté Gergő (3) (Keresztúri Méhecskék) |
|
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Kiss Bálint (Schwarz Mária) |