Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 56 - 63 | 1 - 0 |
POLLÁK Balázs István (22) (Debreceni Egyetem) |
OPRE Roland (14) (Debreceni Egyetem) |
GYURCSÁNYI Péter (2) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 129 - 36 | 2 - 0 |
POLLÁK Balázs István (25) (Debreceni Egyetem) |
OPRE Roland (10) (Debreceni Egyetem) |
ZSUGA Tamás (5) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Debreceni Medikus SE | I | GY, 32 - 105 | 3 - 0 |
FÁBIÁN Szabolcs (19) (Debreceni Egyetem) |
OPRE Roland (15) (Debreceni Egyetem) |
VÁRBÍRÓ Gergő (8) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | AKE-BGE | O | GY, 76 - 53 | 4 - 0 |
POLLÁK Balázs István (19) (Debreceni Egyetem) |
GÓLYA Vendel (17) (Debreceni Egyetem) |
NEMES Dániel Zsolt (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE | I | V, 94 - 75 | 4 - 1 |
NAGY Botond Ágoston (36) (TFSE) |
GÁSPÁR Mátyás (11) (Debreceni Egyetem) |
NAGY Benedek Ágost (8) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 68 - 76 | 4 - 2 |
LIPPAI Szabolcs (26) (Miskolci Egyetem) |
KOZÁK Bertalan (11) (Miskolci Egyetem) |
TAKÁCS Dániel (8) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 80 - 77 | 4 - 3 |
MOKÁNSZKI Máté (36) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
MOKÁNSZKI Máté (15) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
KOVÁCS Zoltán (4) (Nyíregyházi Egyetemi SE) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | EKE Eger | I | GY, 58 - 75 | 5 - 3 |
POLLÁK Balázs István (32) (Debreceni Egyetem) |
SZICSÁK Bence (9) (EKE Eger) |
- |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 94 - 50 | 6 - 3 |
POLLÁK Balázs István (28) (Debreceni Egyetem) |
BARTOS Bálint István (16) (ELTE BEAC) |
POLLÁK Balázs István (7) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szegedi RSC | I | GY, 44 - 80 | 7 - 3 |
BALÁZSI Bence Soma (19) (Debreceni Egyetem) |
SZEKERES Ferenc Ákos (11) (Debreceni Egyetem) |
NEMES Dániel Zsolt (9) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | AKE-BGE | I | GY, 48 - 81 | 8 - 3 |
BALÁZSI Bence Soma (16) (Debreceni Egyetem) |
OPRE Roland (20) (Debreceni Egyetem) |
POLLÁK Balázs István (4) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Hervay Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Debreceni Medikus SE | O | GY, 108 - 67 | 9 - 3 |
NYIRI Péter Patrik (21) (Debreceni Medikus SE) |
GÓLYA Vendel (10) (Debreceni Egyetem) |
POLLÁK Balázs István (7) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE | O | V, 73 - 105 | 9 - 4 |
ARMAGHANI Ármin (22) (TFSE) |
PINTÉR Dávid (8) (TFSE) |
SZABÓ Domokos Mátyás (9) (TFSE) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 80 - 65 | 9 - 5 |
LIPPAI Szabolcs (22) (Miskolci Egyetem) |
OPRE Roland (10) (Debreceni Egyetem) |
POLLÁK Balázs István (8) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |