Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Párkány Street | I | GY, 49 - 65 | 1 - 0 |
KOVÁCS Tamás (19) (Álló Farkasok) |
KOVÁCS Tamás (5) (Álló Farkasok) |
VLAJK Ádám György (2) (Álló Farkasok) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | E5vös NGRK | I | V, 79 - 72 | 1 - 1 |
KONCSÁR Balázs (32) (E5vös NGRK) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (3) (Álló Farkasok) |
KONCSÁR Balázs (5) (E5vös NGRK) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ÁSE nemecsek | O | GY, 64 - 56 | 2 - 1 |
MÜLLER István (28) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (4) (Álló Farkasok) |
BÓNÉ Gergely István (5) (ÁSE nemecsek) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | X-Debrecen | I | V, 62 - 50 | 2 - 2 |
MÜLLER István (21) (Álló Farkasok) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (2) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (6) (Álló Farkasok) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szinyei KC | O | V, 60 - 62 | 2 - 3 |
JANTNER László (19) (Szinyei KC) |
KOVÁCS Tamás (3) (Álló Farkasok) |
HARSÁNYI Gábor Péter (6) (Álló Farkasok) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Kapros Roland, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budai Bikák | O | V, 42 - 71 | 2 - 4 |
LAKOS Tamás Attila (18) (Budai Bikák) |
KOVÁCS Tamás (2) (Álló Farkasok) |
SZŐNYI Zoltán Károly (4) (Álló Farkasok) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budai TriplaDupla | I | GY, 74 - 75 | 3 - 4 |
MÜLLER István (24) (Álló Farkasok) |
KOVÁCS Tamás (3) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (5) (Álló Farkasok) |
Aréna: Kertészeti Egyetem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Hobbi SK | O | V, 57 - 88 | 3 - 5 |
VICZINA Balázs (29) (Hobbi SK) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (3) (Álló Farkasok) |
VICZINA Balázs (7) (Hobbi SK) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Semi Pro | I | V, 112 - 54 | 3 - 6 |
MARKÓ Péter Ádám (28) (Semi Pro) |
MARKÓ Péter Ádám (4) (Semi Pro) |
VLAJK Ádám György (4) (Álló Farkasok) |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Ziccer KS | O | V, 64 - 72 | 3 - 7 |
VLAJK Ádám György (22) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (2) (Álló Farkasok) |
BUDINSZKI Gábor Zoltán (5) (Ziccer KS) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Terézvárosi BC | I | GY, 44 - 51 | 4 - 7 |
HARSÁNYI Gábor Péter (12) (Álló Farkasok) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (3) (Álló Farkasok) |
HAFNER Gábor (2) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Keresztúri SE U23 | O | V, 64 - 96 | 4 - 8 |
BANDúR Ádám (37) (Keresztúri SE U23) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (6) (Álló Farkasok) |
BANDúR Ádám (3) (Keresztúri SE U23) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Nagy Viktor, Lakos Koppány Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szabadtéri SE | O | GY, 82 - 64 | 5 - 8 |
MÜLLER István (26) (Álló Farkasok) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (6) (Álló Farkasok) |
MÜLLER István (5) (Álló Farkasok) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Párkány Street | O | GY, 80 - 49 | 6 - 8 |
VLAJK Ádám György (27) (Álló Farkasok) |
KOVÁCS Tamás (5) (Álló Farkasok) |
THEISZ Attila (8) (Párkány Street) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ÁSE nemecsek | I | V, 74 - 65 | 6 - 9 |
BARSI Zoltán (23) (ÁSE nemecsek) |
MÜLLER István (3) (Álló Farkasok) |
VLAJK Ádám György (5) (Álló Farkasok) |
Aréna: ÁSE Terem | Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | E5vös NGRK | O | V, 56 - 60 | 6 - 10 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (23) (E5vös NGRK) |
MÜLLER István (2) (Álló Farkasok) |
KÉGL Marcell (2) (E5vös NGRK) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Keresztúri SE U23 | I | V, 97 - 65 | 6 - 11 |
GYŐRI Gergely István (31) (Keresztúri SE U23) |
KOVÁCS Tamás (8) (Álló Farkasok) |
GYŐRI Gergely István (4) (Keresztúri SE U23) |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Hartai Tamás, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | X-Debrecen | O | V, 53 - 102 | 6 - 12 |
HEGEDŰS Gergő (22) (X-Debrecen) |
HEGEDŰS Gergő (4) (X-Debrecen) |
MÜLLER István (5) (Álló Farkasok) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Pohánka Balázs |