Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budai TriplaDupla | I | V, 79 - 57 | 0 - 1 |
ZALAI Gergely (29) (Budai TriplaDupla) |
HEISIG András (3) (Terézvárosi BC) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (5) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Kertészeti Egyetem | Játékvezetők: Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Ziccer KS | I | V, 71 - 31 | 0 - 2 |
BUDINSZKI Gábor Zoltán (15) (Ziccer KS) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (1) (Terézvárosi BC) |
MÁNDOKY Zsolt (3) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Kapros Roland, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Semi Pro | I | V, 76 - 46 | 0 - 3 |
TAJTI Róbert (33) (Semi Pro) |
TAJTI Róbert (4) (Semi Pro) |
TAJTI Róbert (1) (Semi Pro) |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Hobbi SK | O | V, 48 - 72 | 0 - 4 |
VICZINA Balázs (25) (Hobbi SK) |
HEISIG András (4) (Terézvárosi BC) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (3) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szinyei KC | I | V, 75 - 45 | 0 - 5 |
DR. SZASZOVSZKY Gábor (19) (Szinyei KC) |
SZAKONYI Gábor (4) (Szinyei KC) |
BÁNHEGYI András József (3) (Szinyei KC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Párkány Street | O | V, 55 - 60 | 0 - 6 |
SZŰTS László (21) (Párkány Street) |
KANÓ Péter (4) (Terézvárosi BC) |
THEISZ Attila (3) (Párkány Street) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ÁSE nemecsek | I | GY, 54 - 56 | 1 - 6 |
KANÓ Péter (18) (Terézvárosi BC) |
KANÓ Péter (3) (Terézvárosi BC) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (4) (Terézvárosi BC) |
Aréna: ÁSE Terem | Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | E5vös NGRK | O | V, 42 - 71 | 1 - 7 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (27) (E5vös NGRK) |
KANÓ Péter (2) (Terézvárosi BC) |
HAFNER Gábor (4) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szabadtéri SE | I | V, 95 - 51 | 1 - 8 |
HELLI Roland (27) (Szabadtéri SE) |
BOLEMAN Zsolt (6) (Szabadtéri SE) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (5) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | X-Debrecen | O | V, 43 - 80 | 1 - 9 |
HEGEDŰS Gergő (21) (X-Debrecen) |
VALNER Kristóf (5) (X-Debrecen) |
HIDVÉGI Kondor Ádám (5) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Álló Farkasok | O | V, 44 - 51 | 1 - 10 |
HARSÁNYI Gábor Péter (12) (Álló Farkasok) |
ÜSTÜNKAYA Mert Eren (3) (Álló Farkasok) |
HAFNER Gábor (2) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai Bikák | I | V, 77 - 60 | 1 - 11 |
DR. KARKOSÁK Balázs Zoltán (24) (Budai Bikák) |
KANÓ Péter (2) (Terézvárosi BC) |
MÁNDOKY Zsolt (3) (Terézvárosi BC) |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budai TriplaDupla | O | V, 55 - 75 | 1 - 12 |
KANÓ Péter (17) (Terézvárosi BC) |
CSORDÁS Marcell (3) (Budai TriplaDupla) |
HALÁSZ Péter (5) (Budai TriplaDupla) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Hobbi SK | I | V, 70 - 39 | 1 - 13 |
VICZINA Balázs (17) (Hobbi SK) |
KUTASI Bálint (2) (Hobbi SK) |
KALAPÁTI Péter (2) (Hobbi SK) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Keresztúri SE U23 | I | V, 104 - 76 | 1 - 14 |
POLGÁRI Bence (27) (Keresztúri SE U23) |
POLGÁRI Bence (4) (Keresztúri SE U23) |
NÁNÁSI Marcell Bálint (4) (Keresztúri SE U23) |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Semi Pro | O | V, 41 - 79 | 1 - 15 |
TAJTI Róbert (29) (Semi Pro) |
TAJTI Róbert (4) (Semi Pro) |
PRUCK Márton (3) (Semi Pro) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Ziccer KS | O | V, 41 - 61 | 1 - 16 |
BUDINSZKI Gábor Zoltán (18) (Ziccer KS) |
KANÓ Péter (3) (Terézvárosi BC) |
BUDINSZKI Gábor Zoltán (6) (Ziccer KS) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Szinyei KC | O | V, 53 - 64 | 1 - 17 |
BOZSIK László (26) (Szinyei KC) |
BOZSIK László (4) (Szinyei KC) |
MÁNDOKY Balázs (5) (Terézvárosi BC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |