Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | O | V, 54 - 97 | 0 - 1 |
NABIL MAHFOUZ Obai (31) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (3) (PRIMA SE II.) |
NABIL MAHFOUZ Obai (4) (PRIMA SE II.) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC Campusfesztivál 2020. | O | V, 65 - 143 | 0 - 2 |
ERDEI Ádám (47) (DEAC) |
ERDEI Ádám (9) (DEAC) |
VARGA Ádám (4) (DEAC) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC II. | I | V, 142 - 66 | 0 - 3 |
EGRI Viktor Iván (29) (DEAC II.) |
EGRI Viktor Iván (5) (DEAC II.) |
BAK Márton (3) (DEAC II.) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiskunfélegyházi KC | I | V, 124 - 69 | 0 - 4 |
MILOSEVIC Igor (34) (Kiskunfélegyházi KC) |
BELEZNAI István (3) (Gyulai Color) |
MILOSEVIC Igor (4) (Kiskunfélegyházi KC) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sunshine-NYIKSE | O | V, 73 - 95 | 0 - 5 |
KÓSA Tamás (32) (Sunshine-NYIKSE) |
KÓSA Tamás (8) (Sunshine-NYIKSE) |
HÁZI Márk Bálint (4) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 143 - 59 | 0 - 6 |
HÁZI Márk Bálint (28) (Gyulai Color) |
SALAMON Tamás (6) (Békéscsaba) |
BALOGH Zétény (4) (Gyulai Color) |
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Mezőberényi KK | I | V, 105 - 63 | 0 - 7 |
SOLEVIC Nikola (33) (Mezőberényi KK) |
SOLEVIC Nikola (6) (Mezőberényi KK) |
BALOGH Zétény (5) (Gyulai Color) |
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | V, 125 - 86 | 0 - 8 |
PALI Dávid (35) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (9) (PRIMA SE II.) |
SZABÓ Attila (4) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | DEAC Campusfesztivál 2020. | I | V, 120 - 63 | 0 - 9 |
BECSKY István Gábor (33) (DEAC) |
NAGY Zsolt (3) (Gyulai Color) |
BECSKY István Gábor (9) (DEAC) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DEAC II. | O | V, 83 - 115 | 0 - 10 |
HÁZI Márk Bálint (35) (Gyulai Color) |
HÁZI Márk Bálint (3) (Gyulai Color) |
KOVÁCS Gábor Gergely (6) (DEAC II.) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kiskunfélegyházi KC | O | V, 68 - 110 | 0 - 11 |
HÁZI Márk Bálint (27) (Gyulai Color) |
VUJADINOVIC Vladimir (5) (Kiskunfélegyházi KC) |
HÁZI Márk Bálint (6) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sunshine-NYIKSE | I | V, 112 - 54 | 0 - 12 |
SIPOS Timót Tibor (22) (Sunshine-NYIKSE) |
SIPOS Timót Tibor (5) (Sunshine-NYIKSE) |
SZABÓ Márton István (3) (Gyulai Color) |
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma | Játékvezetők: Nemes Gábor, Kokas Sándor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 74 - 100 | 0 - 13 | - | - | |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Békési SZSK U23 | I | V, 106 - 87 | 0 - 14 |
HÁZI Márk Bálint (31) (Gyulai Color) |
VASS Dominik (7) (Békési SZSK U23) |
HÁZI Márk Bálint (7) (Gyulai Color) |
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium | Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Mezőberényi KK | O | V, 74 - 90 | 0 - 15 |
ZSIROS Gábor (25) (Mezőberényi KK) |
ZSIROS Gábor (3) (Mezőberényi KK) |
MARSCHAL Ákos (6) (Gyulai Color) |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Békési SZSK U23 | O | V, 85 - 100 | 0 - 16 | - | - | |
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | I | V, 94 - 74 | 0 - 17 |
MAROSI Ottó (29) (PRIMA SE II.) |
PALI Dávid (4) (PRIMA SE II.) |
MAROSI Ottó (10) (PRIMA SE II.) |
Aréna: G4 Sportcsarnok | Játékvezetők: Zalai Ákos István, Nyíri Péter Patrik |