Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Ceglédi KE U20 | I | GY, 62 - 87 | 1 - 0 |
CSOBÁN Dávid (30) (Bonyhádi KSE U20) |
IVÁNKA László (11) (Ceglédi KE U20) |
JÓZSA Máté Bence (4) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Káré Gergő, Tatár Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 73 - 90 | 1 - 1 |
DÉNES Dániel (22) (Óbudai Kaszások U20) |
SZABÓ Bálint (12) (Bonyhádi KSE U20) |
SZABÓ Bálint (6) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Balogh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | EKE Eger KOK U20 | O | V, 64 - 71 | 1 - 2 |
SZATMÁRI Roland (19) (EKE Eger KOK U20) |
SZATMÁRI Roland (9) (EKE Eger KOK U20) |
SEBESTYÉN Tamás (3) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | O | V, 53 - 74 | 1 - 3 |
NAGY Tamás (20) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
VARGA Zoltán (12) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
GEIGER Bálint József (7) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | V, 70 - 77 | 1 - 4 |
SZILASI Bence (32) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
KORSÓS Zsolt (15) (Bonyhádi KSE U20) |
SZŰCS Attila (4) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK B U20 | I | GY, 49 - 77 | 2 - 4 |
ZSÓK Áron (18) (Bonyhádi KSE U20) |
ZSÓK Áron (21) (Bonyhádi KSE U20) |
JELENFI Balázs Attila (5) (Szolnoki Olaj KK B U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Békési SZSK U20 | O | GY, 78 - 67 | 3 - 4 |
NÓGRÁDI Zsolt (31) (Békési SZSK U20) |
CSOBÁN Dávid (9) (Bonyhádi KSE U20) |
KARSAI Csaba (8) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Újpest-MT U20 | I | V, 89 - 52 | 3 - 5 |
MICEV Nikola (22) (Újpest-MT U20) |
SZABÓ Krisztián Zsolt (11) (Újpest-MT U20) |
SZABÓ Krisztián Zsolt (5) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Vásárhelyi Kosársuli U20 | I | V, 116 - 55 | 3 - 6 |
BÁLINT Erik (20) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
ACIMOVIC Nemanja (9) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
KELEMEN Norbert (6) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | O | GY, 76 - 44 | 4 - 6 |
SZEIER Kristóf (19) (Concordia Motax KC U20) |
ZSÓK Áron (17) (Bonyhádi KSE U20) |
SEBESTYÉN Tamás (5) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Pécsi NKA U20 | O | V, 35 - 107 | 4 - 7 |
HIEZL Bálint (25) (Pécsi NKA U20) |
HIEZL Bálint (14) (Pécsi NKA U20) |
ZALAY Zsombor (10) (Pécsi NKA U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | SMAFC U20 | I | V, 100 - 58 | 4 - 8 |
KARSAI Attila (31) (SMAFC U20) |
NÉMETH Márk (13) (SMAFC U20) |
HORVÁTH Máté (9) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 93 - 65 | 4 - 9 |
DÉNES Dániel (30) (Óbudai Kaszások U20) |
ZSÓK Áron (18) (Bonyhádi KSE U20) |
DÉNES Dániel (5) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | EKE Eger KOK U20 | I | V, 63 - 57 | 4 - 10 |
MOHAMED Számi (20) (EKE Eger KOK U20) |
BÍRÓ Botond (13) (EKE Eger KOK U20) |
MOHAMED Számi (6) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sándor Ivett, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | V, 92 - 66 | 4 - 11 |
SZILASI Bence (23) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
CSOBÁN Dávid (13) (Bonyhádi KSE U20) |
MOLNÁR Bence (5) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | I | V, 89 - 70 | 4 - 12 |
ZSÓK Áron (22) (Bonyhádi KSE U20) |
HÁGEN Tamás (16) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
GEIGER Bálint József (9) (Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ceglédi KE U20 | O | V, 52 - 86 | 4 - 13 |
CZIGELMAJER Balázs (26) (Ceglédi KE U20) |
PIUKOVICS Patrik Mirkó (15) (Ceglédi KE U20) |
ANDÓ Levente (5) (Ceglédi KE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Szolnoki Olaj KK B U20 | O | GY, 65 - 47 | 5 - 13 |
ZSÓK Áron (18) (Bonyhádi KSE U20) |
SZŰCS Attila (13) (Bonyhádi KSE U20) |
JAKAB Levente (4) (Bonyhádi KSE U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Békési SZSK U20 | I | V, 117 - 75 | 5 - 14 |
BALOG Gábor (30) (Békési SZSK U20) |
ZSÓK Áron (9) (Bonyhádi KSE U20) |
BALOG Gábor (10) (Békési SZSK U20) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Újpest-MT U20 | O | V, 54 - 83 | 5 - 15 |
KOMMA László András (22) (Újpest-MT U20) |
SZABÓ Bálint (9) (Bonyhádi KSE U20) |
SZÉPHELYI Tamás (6) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok |