Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 65 - 61 | 1 - 0 |
VÁMOS László (23) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (10) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (6) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Varga-Záray Katalin, Kruk Melinda (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | GY, 95 - 96 | 2 - 0 |
ONDIMA Olivér (36) (Óbudai Kaszások) |
TÖMÖSVÁRY Máté (14) (Bonyhádi KSE) |
PAPP Péter (5) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 81 - 73 | 3 - 0 |
MÁTÉ Balázs (26) (EKE Eger KOK) |
STEIER Krisztián (10) (EKE Eger KOK) |
ONDIMA Olivér (5) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál Norbert (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | V, 88 - 76 | 3 - 1 |
RÁTVAY Tamás (28) (SZE Győri KC) |
BERNECZEI László István (15) (SZE Győri KC) |
ROSEMOND Steve (5) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Kapusi Gábor (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | O | GY, 95 - 63 | 4 - 1 |
MARTIN Jake (24) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MARTIN Jake (11) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MARTIN Jake (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Benedek Zoltán, Tóth Kitti (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | I | GY, 67 - 75 | 5 - 1 |
PALLAI Tamás Ottó (28) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (15) (Szolnoki Olajbányász U23) |
VÍGH Marcell Péter (3) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földi László, Domán István, Marton Péter (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | O | V, 78 - 79 | 5 - 2 |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (18) (Óbudai Kaszások) |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (9) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (7) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Sentényi Barna (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Újpest-MT | O | GY, 79 - 70 | 6 - 2 |
VÁMOS László (26) (Óbudai Kaszások) |
VÍGH Marcell Péter (11) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Dr. Szakáll István Zoltán (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 92 - 63 | 6 - 3 |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (18) (Óbudai Kaszások) |
VARGA Ákos (11) (Vásárhelyi Kosársuli) |
VARGA Zalán Lajos (6) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | GY, 79 - 59 | 7 - 3 |
ROSEMOND Steve (28) (Óbudai Kaszások) |
MURAI Gábor (9) (Concordia Motax KC) |
MURAI Gábor (6) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Pécsi NKA | O | V, 52 - 79 | 7 - 4 |
MELEG Gergő Zoárd (24) (Pécsi NKA) |
REITER Bence (12) (Óbudai Kaszások) |
VÁITS Olivér (5) (Pécsi NKA) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Hervay Tibor, Varga-Záray Katalin (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | SMAFC | I | V, 70 - 51 | 7 - 5 |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (14) (Óbudai Kaszások) |
KOVÁCS Benedek (7) (SMAFC) |
CZUKOR Bence (5) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Ceglédi KE | O | V, 73 - 86 | 7 - 6 |
VÁMOS László (26) (Óbudai Kaszások) |
NÁRAI Bence Márk (12) (Cegléd) |
FEKETE Viktor Norbert (9) (Cegléd) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Jurák Krisztián, Pécsi Zsolt (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC U23 | I | V, 60 - 55 | 7 - 7 |
VÁMOS László (20) (Óbudai Kaszások) |
GÁSPÁR Mátyás (8) (DEAC U23) |
ROSEMOND Steve (6) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Borgula György (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | V, 60 - 55 | 7 - 8 |
LEWIS Chester (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
KUCSERA Dániel (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
ROSEMOND Steve (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Sport Akadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Varga-Záray Katalin, dr. Stánicz Péter (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 74 - 66 | 8 - 8 |
ROSEMOND Steve (25) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (12) (Óbudai Kaszások) |
ONDIMA Olivér (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián, Gaál Norbert (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 72 - 78 | 9 - 8 |
ROSEMOND Steve (23) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (10) (Óbudai Kaszások) |
SZIGEDI Bence (4) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Domán István, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | V, 63 - 66 | 9 - 9 |
RÁTVAY Tamás (19) (SZE Győri KC) |
DOMSITZ Márton (11) (SZE Győri KC) |
KÁMÁN Bálint (6) (SZE Győri KC) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | GY, 78 - 93 | 10 - 9 |
MARTIN Jake (31) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MARTIN Jake (13) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
ROSEMOND Steve (5) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Sörlei Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | O | GY, 78 - 61 | 11 - 9 |
ROSEMOND Steve (25) (Óbudai Kaszások) |
TAIWO Samuel (13) (Szolnoki Olajbányász U23) |
BENCSIK Barnabás Boldizsár (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Vida József, Csák Máté Károly, Nagy-Pál Petra (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | I | V, 86 - 62 | 11 - 10 |
KRSTIC Daniel (32) (Békés) |
KERTÉSZ Dániel (11) (Békés) |
KERTÉSZ Dániel (7) (Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 85 - 91 | 11 - 11 |
ROSEMOND Steve (32) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (10) (Óbudai Kaszások) |
PAVLOVIC Vuk (9) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly, Rózsavölgyi Alexandra (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | V, 65 - 56 | 11 - 12 |
VÁMOS László (18) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (8) (Óbudai Kaszások) |
HÓDI Patrik (3) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kéri István, Pécsi Zsolt (GRÁCZER ZSOLT) |