Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DEAC U23 | I | GY, 62 - 89 | 1 - 0 |
ANGELO RACKLEY Darion (23) (Újpest-MT) |
NAGY Krisztián Attila (11) (Újpest-MT) |
VÁRBÍRÓ Gergő (4) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Borgula György (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | GY, 67 - 87 | 2 - 0 |
ANGELO RACKLEY Darion (32) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (10) (Újpest-MT) |
MOLNÁR Bence (4) (Vásárhelyi Kosársuli) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Concordia Motax KC Pápa | O | GY, 67 - 62 | 3 - 0 |
SONYÁK Béla Ádám (24) (Concordia Motax KC) |
DR. FRANCZVA Ádám (8) (Újpest-MT) |
SURMANN Gábor (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Földi László, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pécsi NKA | O | V, 69 - 72 | 3 - 1 |
SURMANN Gábor (21) (Újpest-MT) |
DOBRIJEVIC Aleksa (12) (Pécsi NKA) |
VUKAS Vanja (5) (Pécsi NKA) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György, Rózsavölgyi Alexandra (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | SMAFC | I | GY, 70 - 94 | 4 - 1 |
ANGELO RACKLEY Darion (31) (Újpest-MT) |
NAGY Krisztián Attila (7) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (8) (Újpest-MT) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Ceglédi KE | O | GY, 68 - 59 | 5 - 1 |
ANGELO RACKLEY Darion (27) (Újpest-MT) |
NÁRAI Bence Márk (9) (Cegléd) |
TÓTH Zoltán (5) (Cegléd) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Józsa András Junior, dr. Stánicz Péter (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Óbudai Kaszások | I | V, 79 - 70 | 5 - 2 |
VÁMOS László (26) (Óbudai Kaszások) |
VÍGH Marcell Péter (11) (Óbudai Kaszások) |
ROSEMOND Steve (4) (Óbudai Kaszások) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Dr. Szakáll István Zoltán (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 86 - 66 | 6 - 2 |
ANGELO RACKLEY Darion (29) (Újpest-MT) |
KUCSERA Dániel (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
ANGELO RACKLEY Darion (4) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 82 - 73 | 7 - 2 |
ANGELO RACKLEY Darion (27) (Újpest-MT) |
PAPP Péter (11) (Bonyhádi KSE) |
PUPP Bence (6) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly, Tóth Kitti (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | EKE Eger KOK | I | GY, 65 - 83 | 8 - 2 |
MÁTÉ Balázs (20) (EKE Eger KOK) |
NAGY Krisztián Attila (10) (Újpest-MT) |
SURMANN Péter (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Makrai Márton (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | GY, 85 - 57 | 9 - 2 |
ANGELO RACKLEY Darion (30) (Újpest-MT) |
CSABA György (10) (SZE Győri KC) |
SURMANN Péter (5) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Balog György Attila, Major Ádám, Dr. Szakáll István Zoltán (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub | I | V, 77 - 70 | 9 - 3 |
MARTIN Jake (24) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
MARTIN Jake (25) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
ANGELO RACKLEY Darion (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Sörlei Attila, Marton Péter (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Olajbányász U23 | O | GY, 79 - 59 | 10 - 3 |
CSÁK Bence (20) (Szolnoki Olajbányász U23) |
TAIWO Samuel (12) (Szolnoki Olajbányász U23) |
NAGY Róbert Imre (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kapusi Gábor, Rózsavölgyi Alexandra (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | OMNIA Pub & Food Békés | I | GY, 77 - 80 | 11 - 3 |
KOMA Dániel (34) (Békés) |
DR. FRANCZVA Ádám (10) (Újpest-MT) |
KERTÉSZ Dániel (10) (Békés) |
Aréna: Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Dr. Szakáll István Zoltán, Drenyovszki Dániel (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | DEAC U23 | O | GY, 70 - 56 | 12 - 3 |
ANGELO RACKLEY Darion (21) (Újpest-MT) |
JOÓ Tamás (11) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Németh Patrik (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | GY, 83 - 56 | 13 - 3 |
ANGELO RACKLEY Darion (18) (Újpest-MT) |
DR. FRANCZVA Ádám (10) (Újpest-MT) |
JOÓ Tamás (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Kapusi Gábor, Csák Máté Károly (GRÁCZER ZSOLT) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Concordia Motax KC Pápa | I | V, 86 - 80 | 13 - 4 |
ANGELO RACKLEY Darion (30) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (8) (Újpest-MT) |
MURAI Gábor (3) (Concordia Motax KC) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Pécsi NKA | I | V, 77 - 59 | 13 - 5 |
DOBRIJEVIC Aleksa (27) (Pécsi NKA) |
DOBRIJEVIC Aleksa (11) (Pécsi NKA) |
ANGELO RACKLEY Darion (6) (Újpest-MT) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Vadász Csaba (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | SMAFC | O | GY, 80 - 76 | 14 - 5 |
SOÓS Bence (19) (SMAFC) |
NAGY Krisztián Attila (9) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (5) (Újpest-MT) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Nepp László Oszkár, Jankovics Viktor Zsolt (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Ceglédi KE | I | V, 92 - 66 | 14 - 6 |
NÁRAI Bence Márk (23) (Cegléd) |
DR. FRANCZVA Ádám (12) (Újpest-MT) |
JOÓ Tamás (5) (Újpest-MT) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Nyilas István, Sörlei Attila, Varga Zoltán (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 68 - 88 | 15 - 6 |
PLÉZER Gábor (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
JOÓ Tamás (10) (Újpest-MT) |
ANGELO RACKLEY Darion (7) (Újpest-MT) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Pécsi Zsolt (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | I | GY, 62 - 70 | 16 - 6 |
BÁN Tibor (19) (Újpest-MT) |
SOMOGYFOKI Szabolcs Gábor (11) (Bonyhádi KSE) |
ANGELO RACKLEY Darion (10) (Újpest-MT) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Radnóti Miklós, Dr. Danka Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | EKE Eger KOK | O | GY, 84 - 60 | 17 - 6 |
MÁTÉ Balázs (21) (EKE Eger KOK) |
SZICSÁK Bence (10) (EKE Eger KOK) |
ILLÉS Balázs (4) (EKE Eger KOK) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Lövei László (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 86 - 100 | 18 - 6 |
CSABA György (27) (SZE Győri KC) |
BERNECZEI László István (9) (SZE Győri KC) |
BÁN Tibor (8) (Újpest-MT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Józsa András Junior, Gaál Norbert (Bognár Tibor) |