Műsor - 2019. szeptember 13. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zsíros Akadémia U20Zsíros Akadémia U20 O GY, 82 - 68 1 - 0 KOZÁK Bertalan (26)
(MEAFC U20)
SZÜK Zsombor Nátán (15)
(Zsíros Akadémia U20)
PAP Arion (5)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2019. október 4. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Budafok U20Budafok U20 O V, 64 - 89 1 - 1 DORMÁN Balázs (18)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
SZÁNTÓ Levente (13)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
KISS Mihály Barna (6)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
Műsor - 2019. október 11. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló MAFC U20MAFC U20 O V, 48 - 88 1 - 2 NÉMETH Bence Tamás (21)
(MAFC U20)
NÉMETH Bence Tamás (8)
(MAFC U20)
PFANDLER Bence (6)
(MAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sándor Ivett
Műsor - 2019. október 18. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 O GY, 109 - 58 2 - 2 SZŐKE Gábor (19)
(MEAFC U20)
EL-NADER Hamza (11)
(Beszterce KK U20)
PAP Arion (12)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik
Műsor - 2019. október 31. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 O V, 61 - 71 2 - 3 KELEMEN Ádám (16)
(Vasas Akadémia U20)
KELEMEN Ádám (8)
(Vasas Akadémia U20)
SZŐKE Gábor (5)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
Műsor - 2019. november 6. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20Nyíregyháza Blue Sharks U20 I V, 95 - 63 2 - 4 DANCSECS András (25)
(Nyíregyháza U20)
HENGSPERGER István (10)
(Nyíregyháza U20)
VASKÓ György (10)
(Nyíregyháza U20)
Aréna: Continental Aréna Játékvezetők: Zalai Ákos István, Horányi András
Műsor - 2019. november 8. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 I V, 92 - 87 2 - 5 BRUDER Flórián (28)
(PE Veszprém U20)
BRUDER Flórián (17)
(PE Veszprém U20)
PAP Arion (7)
(MEAFC U20)
Aréna: Vetési Albert Gimnázium Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
Műsor - 2019. november 15. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 O V, 65 - 98 2 - 6 ROZS Máté Zoltán (22)
(Budapesti Honvéd SE U20)
SZENTIRMAI Ákos András (12)
(Budapesti Honvéd SE U20)
KOPÁCSI Ákos (6)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Műsor - 2019. november 24. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 I V, 102 - 88 2 - 7 GOLDRING Gergő (39)
(Bajai Bácska FKE U20)
ASSZú Áron (10)
(MEAFC U20)
GOLDRING Gergő (8)
(Bajai Bácska FKE U20)
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
Műsor - 2019. december 2. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE I GY, 81 - 94 3 - 7 JUNG Adrián (26)
(PVSK-CARGATE)
RAGÁLYI Levente Gergely (10)
(MEAFC U20)
RAGÁLYI Levente Gergely (6)
(MEAFC U20)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
Műsor - 2019. december 6. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló MTK Elite Basket U20MTK Elite Basket U20 O V, 78 - 85 3 - 8 JUHÁSZ Kájusz (27)
(MTK Elite Basket U20)
HARSÁNYI András Attila (12)
(MTK Elite Basket U20)
PAP Arion (6)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
Műsor - 2019. december 15. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló TF-BP U20TF-BP U20 I V, 118 - 58 3 - 9 KUTROVICH Bence Csaba (22)
(TF-BP U20)
ASSZú Áron (13)
(MEAFC U20)
KUTROVICH Bence Csaba (9)
(TF-BP U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
Műsor - 2019. december 20. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Nagykőrösi Sólymok KE U20Nagykőrösi Sólymok KE U20 O GY, 97 - 76 4 - 9 SZŐKE Gábor (22)
(MEAFC U20)
RAGÁLYI Levente Gergely (13)
(MEAFC U20)
PAP Arion (8)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Molnár Krisztián, dr. Nagy Zsombor
Műsor - 2020. január 4. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Zsíros Akadémia U20Zsíros Akadémia U20 I V, 79 - 54 4 - 10 SZŐKE Gábor (17)
(MEAFC U20)
RAGÁLYI Levente Gergely (15)
(MEAFC U20)
PAFFÉRI Péter (7)
(Zsíros Akadémia U20)
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
Műsor - 2020. január 7. 15:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Budafok U20Budafok U20 I V, 82 - 74 4 - 11 SZŐKE Gábor (33)
(MEAFC U20)
SZÁNTÓ Levente (16)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
SZÁNTÓ Levente (5)
(Ford Ivanics-Budafok U20)
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
Műsor - 2020. január 11. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló MAFC U20MAFC U20 I V, 75 - 65 4 - 12 POLGÁRDY Ádám (20)
(MAFC U20)
ASSZú Áron (20)
(MEAFC U20)
NÉMETH Bence Tamás (4)
(MAFC U20)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Csoma Viktor
Műsor - 2020. január 17. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Beszterce KK U20Beszterce KK U20 I GY, 63 - 96 5 - 12 SÁNDOR Bence (27)
(MEAFC U20)
MONYE Martin (15)
(Beszterce KK U20)
PAP Arion (7)
(MEAFC U20)
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
Műsor - 2020. január 24. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20Nyíregyháza Blue Sharks U20 O V, 107 - 120 5 - 13 DANCSECS András (46)
(Nyíregyháza U20)
VASKÓ György (14)
(Nyíregyháza U20)
VASKÓ György (8)
(Nyíregyháza U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sándor Ivett
Műsor - 2020. február 1. 18:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Vasas Akadémia U20Vasas Akadémia U20 I GY, 83 - 88 6 - 13 KOZÁK Bertalan (20)
(MEAFC U20)
ASSZú Áron (17)
(MEAFC U20)
PAP Arion (6)
(MEAFC U20)
Aréna: Sport 11 Sportcentrum Játékvezetők: Csoma Viktor, Sancilio Alexis
Műsor - 2020. február 7. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20HOYA-Pannon Egyetem Veszprém U20 O GY, 110 - 100 7 - 13 BIRKÁS András (50)
(PE Veszprém U20)
ASSZú Áron (21)
(MEAFC U20)
SZŐKE Gábor (9)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
Műsor - 2020. február 22. 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Budapesti Honvéd SE U20Budapesti Honvéd SE U20 I V, 85 - 71 7 - 14 ROZS Máté Zoltán (23)
(Budapesti Honvéd SE U20)
GADUS Fábián Armand (11)
(MEAFC U20)
TICHOV Dominik (4)
(Budapesti Honvéd SE U20)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
Műsor - 2020. február 28. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Bajai Bácska FKE U20Bajai Bácska FKE U20 O V, 99 - 107 7 - 15 SZŐKE Gábor (34)
(MEAFC U20)
SZŐKE Gábor (16)
(MEAFC U20)
SZŐKE Gábor (8)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Domán István, Szobonya Erik
Műsor - 2020. március 6. 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló PVSK-CARGATEPVSK-CARGATE O GY, 113 - 50 8 - 15 SÁNDOR Bence (28)
(MEAFC U20)
SZŐKE Gábor (9)
(MEAFC U20)
KOZÁK Bertalan (9)
(MEAFC U20)
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor

Megyei szövetségek