Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 1.m | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 90 - 34 | 1 - 0 |
CRVENDAKIC Aleksandra (23) (Sopron Basket) |
CRVENDAKIC Aleksandra (9) (Sopron Basket) |
CRVENDAKIC Aleksandra (6) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Németh Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 2.m | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 31 - 75 | 2 - 0 |
HATÁR Bernadett (13) (Sopron Basket) |
KRAJISNIK Tina (13) (Sopron Basket) |
HONTI Katalin (4) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Vida József (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 1.m | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 72 - 37 | 3 - 0 |
DUPREE Candice Joanna (18) (Sopron Basket) |
HATÁR Bernadett (9) (Sopron Basket) |
CASAS CARRERAS QUERALT (9) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Nagy Viktor, Tóth Cecília (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elődöntő 2.m | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 62 - 90 | 4 - 0 |
CRVENDAKIC Aleksandra (29) (Sopron Basket) |
ZAHUI Amanda (6) (Sopron Basket) |
TURNER Yvonne Nicole (10) (Sopron Basket) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Döntő, 1.m | Aluinvent DVTK | O | GY, 74 - 60 | 5 - 0 |
SKORIC Maja (22) (Aluinvent DVTK) |
ZAHUI Amanda (11) (Sopron Basket) |
TURNER Yvonne Nicole (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Döntő, 2.m | Aluinvent DVTK | I | GY, 45 - 62 | 6 - 0 |
DUPREE Candice Joanna (19) (Sopron Basket) |
MOKANGO MODIRI Chanel (15) (Aluinvent DVTK) |
CASAS CARRERAS QUERALT (5) (Sopron Basket) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Döntő, 3.m | Aluinvent DVTK | O | GY, 67 - 53 | 7 - 0 |
MOKANGO MODIRI Chanel (19) (Aluinvent DVTK) |
PUTNINA Aija (9) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Gátiné Müller Zsuzsanna) |