Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ELTE Fortis | O | GY, 82 - 54 | 1 - 0 |
NAGY Rebeka (16) (UNI Gyõr) |
VARGA Anna Dorottya (8) (ELTE Fortis) |
BAFFY Fanni (9) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi Munkacsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | O | GY, 68 - 51 | 2 - 0 |
NAGY Rebeka (17) (UNI Gyõr) |
NAGY Rebeka (9) (UNI Gyõr) |
KÉITA Aya Júlia (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | O | GY, 82 - 44 | 3 - 0 |
NAGY Rebeka (26) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (16) (UNI Gyõr) |
KUCSORA Réka (7) (Bajai NKK) |
Aréna: Egyetemi Munkacsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MAFC | O | GY, 74 - 55 | 4 - 0 |
SZIRONY Dorina (22) (UNI Gyõr) |
KÉITA Aya Júlia (8) (UNI Gyõr) |
ARADI Zsanett (5) (MAFC) |
Aréna: Egyetemi Munkacsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | I | GY, 68 - 77 | 5 - 0 |
ZSÁMÁR Lili (24) (Kanizsai Vadmacskák SE) |
NAGY Rebeka (11) (UNI Gyõr) |
SZIRONY Dorina (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sportdarázs | O | V, 52 - 66 | 5 - 1 |
SZELI Kitti (29) (Sportdarázs) |
SZELI Kitti (12) (Sportdarázs) |
SCHÖLL Petra (5) (Sportdarázs) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | GY, 49 - 88 | 6 - 1 |
SZIRONY Dorina (15) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (17) (UNI Gyõr) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (4) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Tatai SE | O | GY, 109 - 76 | 7 - 1 |
CHROMÉJ Hajnalka (24) (Tatai SE) |
NAGY Rebeka (14) (UNI Gyõr) |
CHROMÉJ Hajnalka (12) (Tatai SE) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | I | GY, 79 - 89 | 8 - 1 |
NAGY Rebeka (25) (UNI Gyõr) |
BÁNSZEGI Borbála (10) (UNI Gyõr) |
ROZMÁN Lilla Anna (9) (UNI Gyõr) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MTK-Budapest II. | I | GY, 69 - 73 | 9 - 1 |
KÉITA Aya Júlia (28) (UNI Gyõr) |
NAGY Rebeka (11) (UNI Gyõr) |
ROZMÁN Lilla Anna (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Makrai Márton, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | I | V, 65 - 64 | 9 - 2 |
KECSKÉS Fanny (37) (Szegedi KE) |
KECSKÉS Fanny (12) (Szegedi KE) |
NAGY Lili (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Etelka sori csarnok | Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ZTE NKK II. | O | GY, 93 - 62 | 10 - 2 |
BICZÓ Laura (18) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (10) (UNI Gyõr) |
ROZMÁN Lilla Anna (10) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE Fortis | I | GY, 49 - 96 | 11 - 2 |
BICZÓ Laura (24) (UNI Gyõr) |
TÖRÖK Barbara Júlia (9) (UNI Gyõr) |
REIDER Janka Luca (4) (UNI Gyõr) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szolnoki MÁV Sportegyesület | I | GY, 34 - 70 | 12 - 2 |
BICZÓ Laura (18) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (12) (UNI Gyõr) |
ROZMÁN Lilla Anna (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Simon Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Bajai Női Kosárlabda Klub | I | V, 83 - 80 | 12 - 3 |
KUCSORA Réka (25) (Bajai NKK) |
SZIRONY Dorina (15) (UNI Gyõr) |
KUCSORA Réka (5) (Bajai NKK) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | MAFC | I | V, 71 - 62 | 12 - 4 |
ARADI Zsanett (18) (MAFC) |
ARADI Zsanett (12) (MAFC) |
TARNAI Kata (5) (MAFC) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Kanizsai Vadmacskák SE | O | GY, 110 - 51 | 13 - 4 |
BICZÓ Laura (35) (UNI Gyõr) |
NAGY Rebeka (21) (UNI Gyõr) |
KÉITA Aya Júlia (6) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sportdarázs | I | GY, 48 - 53 | 14 - 4 |
BAKÓ Patrícia (22) (Sportdarázs) |
BICZÓ Laura (11) (UNI Gyõr) |
SCHÖLL Petra (4) (Sportdarázs) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Németh Sándor, Csák Máté Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | GY, 106 - 45 | 15 - 4 |
BICZÓ Laura (26) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (10) (UNI Gyõr) |
ROZMÁN Lilla Anna (10) (UNI Gyõr) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Tatai SE | I | GY, 59 - 104 | 16 - 4 |
BICZÓ Laura (21) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (11) (UNI Gyõr) |
CHROMÉJ Hajnalka (12) (Tatai SE) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | O | GY, 98 - 66 | 17 - 4 |
NAGY Andrea Franciska (21) (Kiss Lenke KA) |
OPITZ Petra (11) (Kiss Lenke KA) |
ROZMÁN Lilla Anna (9) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MTK-Budapest II. | O | GY, 70 - 61 | 18 - 4 |
BICZÓ Laura (21) (UNI Gyõr) |
DR. GRÓF Tímea Anna (12) (MTK II.) |
BUDAI Zsófia Sára (6) (MTK II.) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szegedi Kosárlabda Egylet | O | GY, 79 - 60 | 19 - 4 |
BICZÓ Laura (27) (UNI Gyõr) |
BICZÓ Laura (12) (UNI Gyõr) |
KÖHÁZI Fanni (6) (Szegedi KE) |
Aréna: Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | ZTE NKK II. | I | GY, 52 - 71 | 20 - 4 |
NAGY Rebeka (15) (UNI Gyõr) |
SZIRONY Dorina (8) (UNI Gyõr) |
KÉITA Aya Júlia (4) (UNI Gyõr) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert |