Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | PINKK SE | O | GY, 84 - 50 | 1 - 0 |
BURJÁN Laura (20) (Kecskeméti KC) |
SÉRA Nikolett (9) (PINKK SE) |
KURTZ Kamilla (5) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 95 - 46 | 1 - 1 |
HELJIC Sara (22) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Franka Emilia (18) (Vasas Akadémia) |
TÓTH Franka Emilia (7) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | V, 54 - 61 | 1 - 2 |
DOKTOR Anna (18) (Tatabányai KC) |
DOKTOR Anna (9) (Tatabányai KC) |
KÁLLÓ Dóra (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Sértő Róbert, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | I | V, 63 - 52 | 1 - 3 |
SHIRIAN Fatime (15) (BKG DSE) |
BURJÁN Laura (13) (Kecskeméti KC) |
BURJÁN Laura (4) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | V, 63 - 35 | 1 - 4 |
MÉRÉSZ Beatrix (16) (ELTE-BEAC Újbuda) |
SCHLÉGL Odett (13) (Kecskeméti KC) |
VINCZE Virág (5) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | I | GY, 54 - 71 | 2 - 4 |
KÁLLÓ Dóra (21) (Kecskeméti KC) |
SIMON Virág (11) (DVTK) |
KÁLLÓ Dóra (6) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | O | V, 50 - 54 | 2 - 5 |
PUCZ Eszter (15) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
KÁLLÓ Dóra (13) (Kecskeméti KC) |
HEGEDŰS Rebeka (3) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | I | V, 67 - 64 | 2 - 6 |
FARKASINSZKI Orsolya (21) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FARKASINSZKI Orsolya (13) (Nyíregyházi Kosársuli) |
FARKASINSZKI Orsolya (5) (Nyíregyházi Kosársuli) |
Aréna: Szent Imre Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Csata Diáksport Egyesület | O | V, 55 - 104 | 2 - 7 |
PÁLINKÁS Enikö (15) (Csata DSE) |
SOLYMOSI Noémi (12) (Csata DSE) |
SOLYMOSI Noémi (7) (Csata DSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Sértő Róbert, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | DEAC DSI | I | V, 66 - 59 | 2 - 8 |
KURTZ Kamilla (22) (Kecskeméti KC) |
FÖLDVÁRI Andrea (16) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (6) (DEAC DSI) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Makrai Márton, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Dávid Kornél KA | O | GY, 59 - 43 | 3 - 8 |
LAUFER Gabriella (15) (Dávid Kornél KA) |
KURTZ Kamilla (11) (Kecskeméti KC) |
SCHLÉGL Odett (3) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | AJKA | I | V, 67 - 62 | 3 - 9 |
KASZÁS-PAP Regina (23) (AJKA) |
KASZÁS-PAP Regina (12) (AJKA) |
BALSAY Anna (6) (AJKA) |
Aréna: Bakony Sporttelep | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | TFSE | O | V, 60 - 86 | 3 - 10 |
FUISZ Viktória (23) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (12) (TFSE) |
FUISZ Viktória (5) (TFSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | V, 81 - 37 | 3 - 11 |
BURJÁN Laura (17) (Kecskeméti KC) |
GALLI-HIRLING Borbála (12) (Tatabányai KC) |
ZÓLYOMI Karina (5) (Tatabányai KC) |
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BKG DSE Szigetszentmiklós | O | V, 48 - 72 | 3 - 12 |
LORÁNTFYNÉ LAKATOS Dóra Csilla (22) (BKG DSE) |
SHIRIAN Fatime (12) (BKG DSE) |
LANTOS Adrienn Katalin (5) (BKG DSE) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | V, 40 - 80 | 3 - 13 |
VINCZE Virág (23) (ELTE-BEAC Újbuda) |
GYÖRGY Tímea (9) (ELTE-BEAC Újbuda) |
NAGY Eszter (4) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PINKK SE | I | V, 76 - 74 | 3 - 14 |
BURJÁN Laura (26) (Kecskeméti KC) |
JÁHNI Zsófia Anna (14) (PINKK SE) |
SZŰCS Lilla Katalin (7) (PINKK SE) |
Aréna: Gandhi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | O | V, 52 - 59 | 3 - 15 |
KISS Angelika (18) (DVTK) |
KISS Angelika (10) (DVTK) |
KURTZ Kamilla (4) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PEAC-Pécs-Pingvinek | I | V, 74 - 51 | 3 - 16 |
BURJÁN Laura (15) (Kecskeméti KC) |
POPOVIC Milica (9) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
TENYÉR Zsófia (6) (PEAC-Pécs-Pingvinek) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 65 - 67 | 3 - 17 |
BUDÁCSIK Dorottya Eszter (28) (Vasas Akadémia) |
KURTZ Kamilla (14) (Kecskeméti KC) |
KURTZ Kamilla (4) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Gál János, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nyíregyházi Kosársuli | O | GY, 76 - 57 | 4 - 17 |
BURJÁN Bianka (22) (Kecskeméti KC) |
KURTZ Kamilla (8) (Kecskeméti KC) |
KURTZ Kamilla (4) (Kecskeméti KC) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Csata Diáksport Egyesület | I | V, 105 - 25 | 4 - 18 |
HORVÁTH Fruzsina Réka (23) (Csata DSE) |
HORVÁTH Fruzsina Réka (9) (Csata DSE) |
PÁLINKÁS Enikö (7) (Csata DSE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | DEAC DSI | O | V, 55 - 67 | 4 - 19 |
GÁL Annamária (18) (DEAC DSI) |
FOLTIN Blanka (14) (DEAC DSI) |
GÁL Annamária (5) (DEAC DSI) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Dávid Kornél KA | I | V, 58 - 50 | 4 - 20 |
KURTZ Kamilla (13) (Kecskeméti KC) |
ROZSICS Teodóra (15) (Dávid Kornél KA) |
FEKETE Csilla (4) (Dávid Kornél KA) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | AJKA | O | V, 50 - 62 | 4 - 21 |
KASZÁS-PAP Regina (20) (AJKA) |
BALSAY Anna (12) (AJKA) |
KALOCSAI Dorina (5) (AJKA) |
Aréna: Bolyai János Gimnázium | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | TFSE | I | V, 63 - 41 | 4 - 22 |
NÉMETH Alma (15) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (11) (TFSE) |
KARLÓCAI Julianna (2) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián |