Műsor - 2018. szeptember 15. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kecskeméti KA/A |
I |
V, 84 - 37
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) |
Műsor - 2018. szeptember 15. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Vásárhelyi Bikák |
O |
GY, 95 - 40
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) |
Műsor - 2018. október 14. 10:30
Műsor - 2018. október 14. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kecskeméti KA/B |
I |
V, 79 - 74
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Tóth Mihály, Szőke Bence (Bacsfay Gyula Péter) |
Műsor - 2018. november 17. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Nagykőrösi Sólymok |
O |
GY, 123 - 55
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Papy Zsolt, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc) |
Műsor - 2018. november 17. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Békési SZSK |
I |
GY, 72 - 93
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc) |
Műsor - 2018. december 8. 13:00
Műsor - 2018. december 8. 09:00
Műsor - 2019. január 12. 11:00
Műsor - 2019. január 12. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MEAFC - Jezsuita |
I |
V, 82 - 56
|
4 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Marton Péter, Nagy Zsombor (Bukta Bertalan) |
Műsor - 2019. január 13. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Nyíregyházi Sportcentrum |
O |
GY, 101 - 56
|
5 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter (Bukta Bertalan) |
Műsor - 2019. február 2. 11:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Lehel Kosársuli/A |
O |
GY, 87 - 82
|
6 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Mustos Tamás János) |
Műsor - 2019. február 2. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Vásárhelyi Bikák |
I |
GY, 65 - 109
|
7 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály (Mustos Tamás János) |
Műsor - 2019. február 3. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kecskeméti KA/B |
O |
GY, 83 - 62
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Mustos Tamás János) |
Műsor - 2019. február 23. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Szolnoki KA/A |
I |
V, 81 - 56
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Tolnai János) |
Műsor - 2019. február 23. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapesti Honvéd |
I |
GY, 77 - 86
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba (Hegedűs Mária) |
Műsor - 2019. február 24. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kaszások Akadémia |
O |
GY, 95 - 73
|
10 - 7 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Rideg László (Balogh László György) |
Műsor - 2019. március 16. 12:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Debreceni KA/A |
I |
V, 108 - 56
|
10 - 8 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Műsor - 2019. március 16. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MAFC/A |
O |
V, 39 - 102
|
10 - 9 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Műsor - 2019. március 17. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dombóvári Kosársuli KE |
I |
V, 98 - 60
|
10 - 10 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Műsor - 2019. április 6. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Kiss Lenke KA/A |
O |
V, 66 - 108
|
10 - 11 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (Gecsei Ferenc) |
Műsor - 2019. április 6. 12:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| OSE Lions/A |
O |
V, 72 - 100
|
10 - 12 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Koller István, Földesi Marcell (Gecsei Ferenc) |
Műsor - 2019. április 7. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MEAFC - Jezsuita |
I |
V, 96 - 78
|
10 - 13 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc) |
Műsor - 2019. április 27. 12:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Budapesti Honvéd |
O |
V, 62 - 76
|
10 - 14 |
-">"/> (23) (Budapesti Honvéd)
|
-">"/> (3) (Budapesti Honvéd)
|
-">"/> (2) (Budapesti Honvéd)
|
|
Játékvezetők: Tóth Tamás, Jáhni Bence (Borgula György) |
Műsor - 2019. április 27. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Dávid Kornél KA/A |
O |
V, 61 - 95
|
10 - 15 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Utasi Balázs, Jáhni Bence (Borgula György) |
Műsor - 2019. április 28. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MAFC/A |
I |
V, 100 - 63
|
10 - 16 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Borgula György) |