Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | NKE SE | O | V, 62 - 83 | 0 - 1 |
SIMON Kristóf Kolos (18) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Hidegkúti KK | I | V, 68 - 65 | 0 - 2 |
SIMON Kristóf Kolos (27) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | O | V, 56 - 70 | 0 - 3 |
VÁRKONYI Tamás (27) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DMTK Haraszti Sasok | I | V, 75 - 66 | 0 - 4 |
JÁSZ Gábor (31) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budafok/B | I | V, 79 - 68 | 0 - 5 |
LOVAS Dávid Imre (20) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 60 - 63 | 0 - 6 |
JÁSZ Gábor (24) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Student SE | I | V, 84 - 47 | 0 - 7 |
SZILÁGYI Gábor (17) (Student SE) |
- | - |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Nagy Viktor, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Öreg Kaszások | O | GY, 80 - 51 | 1 - 7 |
JÁSZ Gábor (26) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budafok/A | O | GY, 84 - 70 | 2 - 7 |
BÁDER Vilmos (27) (Budafok/A) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BLF KK/A | I | V, 78 - 56 | 2 - 8 |
SZIGETI Balázs (18) (BLF KK/A) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Hidegkúti KK | O | V, 62 - 78 | 2 - 9 |
PÉTER Zsolt Balázs (26) (Hidegkúti KK) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | V, 73 - 68 | 2 - 10 |
RÉGER Tamás (24) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
- | - |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szilágyi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DMTK Haraszti Sasok | O | V, 62 - 79 | 2 - 11 |
SZÉKELY László (28) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budafok/B | O | GY, 67 - 64 | 3 - 11 |
SZENTELEKI László Csaba (22) (Budafok/B) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 74 - 50 | 3 - 12 |
GÁSPÁR Zoltán (26) (Józsefvárosi KC) |
- | - |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Student SE | O | V, 52 - 66 | 3 - 13 |
SIMON Kristóf Kolos (24) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | MAFC Martos | O | V, 63 - 99 | 3 - 14 |
HERCZOG András (19) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Öreg Kaszások | I | GY, 67 - 77 | 4 - 14 |
SIMON Kristóf Kolos (32) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BLF KK/A | O | GY, 70 - 66 | 5 - 14 |
SIMON Kristóf Kolos (24) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | NKE SE | I | V, 73 - 54 | 5 - 15 |
RÁCZ Tibor (20) (NKE SE) |
- | - |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Gaál István, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budafok/A | I | GY, 68 - 70 | 6 - 15 |
BÁDER Vilmos (26) (Budafok/A) |
- | - |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Oláh Márk, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC Martos | I | - | - | |||
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Rózsavölgyi Alexandra |