Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Öreg Kaszások | I | V, 62 - 55 | 0 - 1 |
VADÁSZ Ákos Barna (20) (Öreg Kaszások) |
- | - |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Goda László, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Hidegkúti KK | O | GY, 91 - 51 | 1 - 1 |
HARIS Róbert (26) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BLF KK/A | I | V, 84 - 77 | 1 - 2 |
SZÉKELY László (20) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | O | V, 68 - 73 | 1 - 3 |
RÉGER Tamás (23) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Nepp László Oszkár |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budafok/A | I | GY, 81 - 87 | 2 - 3 |
BUS Milán Dániel (22) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budai Space Jam | O | GY, 75 - 66 | 3 - 3 |
JÁSZ Gábor (31) (Budai Space Jam) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budafok/B | O | GY, 72 - 66 | 4 - 3 |
DIAN Gergő (20) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 74 - 55 | 5 - 3 |
KELEMEN Kristóf Endre (28) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Student SE | O | GY, 80 - 58 | 6 - 3 |
KELEMEN Kristóf Endre (20) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Öreg Kaszások | O | GY, 69 - 66 | 7 - 3 |
SZÉKELY László (20) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Hidegkúti KK | I | GY, 87 - 94 | 8 - 3 |
BUS Milán Dániel (30) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BLF KK/A | O | GY, 91 - 59 | 9 - 3 |
HARIS Róbert (22) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 66 - 83 | 10 - 3 |
BOHÁR Dániel (21) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
- | - |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budafok/A | O | GY, 97 - 74 | 11 - 3 |
KELEMEN Kristóf Endre (26) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budai Space Jam | I | GY, 62 - 79 | 12 - 3 |
SZÉKELY László (28) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | NKE SE | O | GY, 68 - 59 | 13 - 3 |
KELEMEN Kristóf Endre (21) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKE SE | I | GY, 50 - 72 | 14 - 3 |
KELEMEN Kristóf Endre (25) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Goda László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 72 - 57 | 14 - 4 |
SZÉKELY László (25) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC Martos | I | GY, 65 - 80 | 15 - 4 |
BARTUS Gergely (25) (MAFC Martos) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Student SE | I | GY, 53 - 60 | 16 - 4 |
BOGNÁR Márton (21) (Student SE) |
- | - |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Minár László Balázs, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budafok/B | I | GY, 61 - 80 | 17 - 4 |
KELEMEN Kristóf Endre (21) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MAFC Martos | O | V, 58 - 71 | 17 - 5 |
DR. CSERNÁK Ádám (19) (MAFC Martos) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László |