Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MAFC/C | O | GY, 97 - 37 | 1 - 0 |
CSORDÁS András (26) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Horváth Kinga, Lukács Rezső Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | I | GY, 47 - 80 | 2 - 0 |
CSORDÁS András (19) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Németh Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kiss Lenke KA/B | O | GY, 64 - 39 | 3 - 0 |
CSORDÁS András (11) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Győri Ferenc, Novák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Óbudai KA | I | V, 89 - 81 | 3 - 1 |
MAROSSY Barnabás (21) (Óbudai KA) |
- | - |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Adjudani Balázs Szaszan, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budapesti Honvéd/C | O | GY, 91 - 48 | 4 - 1 |
BAGDY Richárd András (24) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budafok | I | V, 87 - 62 | 4 - 2 |
CSORDÁS András (18) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Kinga, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia U12 | I | GY, 45 - 48 | 5 - 2 |
PATAI Dániel András (12) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Csoma Viktor, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC/B | O | V, 50 - 65 | 5 - 3 |
KUPAI László Levente (23) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | V, 80 - 41 | 5 - 4 |
KELEMEN Tamás (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | KKS Boys | O | V, 40 - 123 | 5 - 5 |
KOVÁCS Gergő Gábor (37) (KKS Boys) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapest Basket | O | V, 67 - 83 | 5 - 6 |
MÁRTON Dominik Dáriusz (27) (Budapest Basket) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Zuglói Sasok /A | I | V, 88 - 69 | 5 - 7 |
CSÓTI Péter (15) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Havas Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Gödi SE | I | - | - | |||
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Bozóki Domonkos Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC/B | I | V, 90 - 56 | 5 - 9 |
KUPAI László Levente (32) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapest Basket | I | V, 106 - 68 | 5 - 10 |
ANTAL Márton (40) (Budapest Basket) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC/C | I | GY, 60 - 66 | 6 - 10 |
MOLNÁR Tamás (17) (MAFC/C) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | GY, 75 - 45 | 7 - 10 |
SZENTGYÖRGYI Zsombor (16) (Budapesti Honvéd/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matejovics Márk, Tőzsér Dénes Kelemen |