Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok | O | V, 41 - 74 | 0 - 1 |
TÓTH Mózes (13) (Budafok) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Winkler Áron, Matóczay Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia U12 | I | GY, 31 - 97 | 1 - 1 |
GERGELY Olivér (18) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapest Basket | O | GY, 75 - 50 | 2 - 1 |
MÁRTON Dominik Dáriusz (22) (Budapest Basket) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapesti Honvéd/C | I | GY, 20 - 104 | 3 - 1 |
ORBÁN Imre (34) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy István, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KKS Boys | I | V, 86 - 54 | 3 - 2 |
KOVÁCS Gergő Gábor (31) (KKS Boys) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Győri Ferenc, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Gödi SE | O | V, 61 - 64 | 3 - 3 |
FORRÓ Gergely (32) (Gödi SE) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | GY, 76 - 51 | 4 - 3 |
KUPAI László Levente (27) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budapesti Honvéd/B | I | GY, 50 - 65 | 5 - 3 |
KUPAI László Levente (23) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zuglói Sasok /A | O | V, 74 - 79 | 5 - 4 |
VINCZE Máté (22) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | I | GY, 38 - 118 | 6 - 4 |
KUPAI László Levente (29) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kiss Lenke KA/B | O | GY, 74 - 37 | 7 - 4 |
KUPAI László Levente (18) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MAFC/C | I | GY, 23 - 106 | 8 - 4 |
KUPAI László Levente (34) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Óbudai KA | I | V, 89 - 77 | 8 - 5 |
KOCSIS Marcell László (23) (Óbudai KA) |
- | - |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Havas Gábor, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapesti Honvéd/B | O | GY, 90 - 56 | 9 - 5 |
KUPAI László Levente (32) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budapest Basket | I | GY, 53 - 71 | 10 - 5 |
ANTAL Márton (25) (Budapest Basket) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matejovics Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | I | GY, 33 - 100 | 11 - 5 |
KUPAI László Levente (17) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC/C | O | GY, 70 - 24 | 12 - 5 |
KUPAI László Levente (12) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea |