Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MAFC/C | I | GY, 39 - 108 | 1 - 0 |
HEVESI Ákos Kende (18) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Winkler Áron, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budapest Basket | I | GY, 71 - 74 | 2 - 0 |
ANTAL Márton (32) (Budapest Basket) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Matóczay Bálint, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | O | GY, 107 - 43 | 3 - 0 |
BUDAI Sebestyén (18) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Konta Csanád János, Bozóki Domonkos Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kiss Lenke KA/B | I | GY, 32 - 62 | 4 - 0 |
DELY Dániel (11) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Szűcs Sándor Ált. Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Székely Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapesti Honvéd/C | I | GY, 40 - 123 | 5 - 0 |
CSÓTI Péter (28) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Waigand Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Óbudai KA | O | GY, 69 - 51 | 6 - 0 |
SÁNDOR Áron (17) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó István, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia U12 | O | GY, 75 - 52 | 7 - 0 |
BUDAI Sebestyén (16) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok | O | GY, 69 - 56 | 8 - 0 |
KOCSIS András Vince (19) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Süveges Zalán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MAFC/B | I | GY, 74 - 79 | 9 - 0 |
VINCZE Máté (22) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | O | GY, 96 - 74 | 10 - 0 |
KOCSIS András Vince (23) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Gödi SE | O | GY, 71 - 48 | 11 - 0 |
KOCSIS András Vince (18) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pál Roland, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budapesti Honvéd/B | O | GY, 88 - 69 | 12 - 0 |
CSÓTI Péter (15) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Havas Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | KKS Boys | I | V, 80 - 69 | 12 - 1 |
HUDÁK Levente Balázs (24) (KKS Boys) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Makay Dániel József, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Gödi SE | I | V, 79 - 66 | 12 - 2 |
CSOKNYAI Vince (23) (Gödi SE) |
- | - |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | KKS Boys | O | GY, 97 - 86 | 13 - 2 |
CSÓTI Péter (41) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Óbudai KA | I | V, 71 - 50 | 13 - 3 |
SZABADOS Benjámin (16) (Óbudai KA) |
- | - |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Matejovics Márk, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budafok | I | V, 83 - 70 | 13 - 4 |
SÁNTHA Barnabás (23) (Zuglói Sasok /A) |
- | - |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina |