Műsor - 2018. október 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Ceglédi KE |
O |
V, 51 - 100
|
0 - 1 |
|
RÁCZ Zsolt (3) (Ceglédi KE)
|
NAGY Zsolt (4) (Gyulai Color)
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Műsor - 2018. október 19. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Sunshine-NYIKSE |
I |
V, 93 - 54
|
0 - 2 |
|
CSIKÓS Botond Péter (2) (Sunshine-NYIKSE)
|
GYEPES Gergő (4) (Gyulai Color)
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2018. október 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Békéscsabai KK |
I |
V, 114 - 76
|
0 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre |
Műsor - 2018. november 10. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | PRIMA SE II. |
O |
V, 95 - 105
|
0 - 4 |
|
PALI Dávid (7) (PRIMA SE II.)
|
MAROSI Ottó (5) (PRIMA SE II.)
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Műsor - 2018. november 16. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Mezőberényi KK |
I |
GY, 74 - 83
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre |
Műsor - 2018. november 24. 18:00
Műsor - 2018. december 8. 18:00
Műsor - 2019. január 6. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
I |
V, 127 - 95
|
1 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett |
Műsor - 2019. január 13. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
O |
V, 75 - 111
|
1 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | DEAC II. |
O |
V, 77 - 88
|
1 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Műsor - 2019. január 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Békési SZSK U23 |
I |
V, 80 - 69
|
1 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. február 1. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Ceglédi KE |
I |
V, 134 - 68
|
1 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2019. február 15. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Sunshine-NYIKSE |
O |
V, 53 - 104
|
1 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. február 23. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Békéscsabai KK |
O |
V, 61 - 93
|
1 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Műsor - 2019. március 3. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | PRIMA SE II. |
I |
V, 98 - 68
|
1 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Műsor - 2019. március 9. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Mezőberényi KK |
O |
V, 73 - 100
|
1 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Műsor - 2019. március 24. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
I |
V, 86 - 77
|
1 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Czékmán Csaba |
Műsor - 2019. március 30. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli |
O |
V, 65 - 78
|
1 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Műsor - 2019. április 7. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
I |
V, 156 - 61
|
1 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre |
Műsor - 2019. április 26. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
O |
V, 80 - 133
|
1 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György |
Műsor - 2019. május 11. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | DEAC II. |
I |
V, 116 - 71
|
1 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Sándor Ivett |
Műsor - 2019. május 17. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | Békési SZSK U23 |
O |
V, 81 - 91
|
1 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |