Műsor - 2018. október 6. 18:00
Műsor - 2018. október 13. 17:00
Műsor - 2018. október 17. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | PRIMA SE II. |
O |
GY, 107 - 44
|
3 - 0 |
|
PALI Dávid (3) (PRIMA SE II.)
|
MÁNDOKI Tamás (6) (Ceglédi KE)
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2018. október 24. 20:15
Műsor - 2018. november 7. 20:15
Műsor - 2018. november 18. 19:00
Műsor - 2018. november 24. 21:00
Műsor - 2018. december 12. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | DEAC II. |
O |
GY, 111 - 65
|
8 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2019. január 5. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
I |
V, 92 - 80
|
8 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István |
Műsor - 2019. január 18. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Sunshine-NYIKSE |
I |
GY, 65 - 80
|
9 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila |
Műsor - 2019. január 21. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | Békési SZSK U23 |
I |
GY, 63 - 113
|
10 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt |
Műsor - 2019. február 1. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Gyulai Color KE |
O |
GY, 134 - 68
|
11 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Műsor - 2019. február 8. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Békéscsabai KK |
O |
GY, 113 - 67
|
12 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Arató Balázs |
Műsor - 2019. február 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | PRIMA SE II. |
I |
GY, 54 - 106
|
13 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László |
Műsor - 2019. február 22. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Mezőberényi KK |
I |
GY, 56 - 94
|
14 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Műsor - 2019. március 3. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Kiskunfélegyházi KC |
I |
GY, 58 - 102
|
15 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Műsor - 2019. március 10. 18:00
Műsor - 2019. március 31. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Szolnoki Olaj KK II. |
O |
GY, 94 - 77
|
17 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Fekete Csaba |
Műsor - 2019. április 8. 12:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | DEAC Campusfesztivál 2018. |
O |
GY, 92 - 72
|
18 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter |
Műsor - 2019. április 12. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | DEAC II. |
I |
GY, 98 - 121
|
19 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Műsor - 2019. május 3. 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Békési SZSK U23 |
O |
GY, 107 - 71
|
20 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba |
Műsor - 2019. május 12. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | Sunshine-NYIKSE |
O |
GY, 100 - 81
|
21 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |