Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | I | GY, 55 - 91 | 1 - 0 |
BÉRES Nándor András (19) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
PÓCZOS Mátyás Bendegúz (12) (Salgótarjáni KSE U20) |
SZEPESI Dominik (4) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | GY, 72 - 85 | 2 - 0 |
DOMJÁN Ferenc (24) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÁLINT Erik (13) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
SZILASI Bence (6) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | O | GY, 81 - 77 | 3 - 0 |
BÁLINT Erik (19) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
DOMJÁN Ferenc (10) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
KOVÁCS József (6) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SMAFC U20 | I | GY, 74 - 96 | 4 - 0 |
BÁLINT Erik (20) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
DOMJÁN Ferenc (11) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
TÓTH Bence (5) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | O | GY, 110 - 62 | 5 - 0 |
PRESING Áron (28) (Concordia Motax KC U20) |
SZABÓ Barnabás (15) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
KOVÁCS József (11) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Bartucz Csaba, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budaörsi DSE U20 | I | V, 83 - 74 | 5 - 1 |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (24) (Budaörsi DSE U20) |
PINTÉR Balázs (9) (Budaörsi DSE U20) |
PINTÉR Balázs (11) (Budaörsi DSE U20) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kocsis József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Újpest-MT U20 | O | V, 65 - 68 | 5 - 2 |
NEORCIC Iván (20) (Újpest-MT U20) |
DOMJÁN Ferenc (15) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
MICEV Nikola (6) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | V, 85 - 61 | 5 - 3 |
FARKAS Sándor Dániel (29) (Óbudai Kaszások U20) |
DÉNES Dániel (12) (Óbudai Kaszások U20) |
KERESZTESI Dávid József (7) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Kaszások Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | EKE Eger KOK U20 | O | GY, 105 - 71 | 6 - 3 |
DOMJÁN Ferenc (27) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
DOMJÁN Ferenc (9) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (9) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | V, 106 - 73 | 6 - 4 |
KOLLÁR Bence (28) (Bajai Bácska FKE U20) |
FORGÁCS Gábor Attila (13) (Bajai Bácska FKE U20) |
GOLDRING Gergő (6) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | O | GY, 118 - 48 | 7 - 4 |
SZŐKE Szabolcs (28) (Salgótarjáni KSE U20) |
ERDÉLYI Dániel (11) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (5) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | GY, 96 - 90 | 8 - 4 |
MOLNÁR Bence (29) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
BÉRES Nándor András (13) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (7) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | SMAFC U20 | O | GY, 100 - 50 | 9 - 4 |
BÖRCSÖK Bence (19) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
KARSAI Attila (12) (SMAFC U20) |
SZABÓ Barnabás (7) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Concordia Motax KC Pápa U20 | I | GY, 79 - 87 | 10 - 4 |
KOVÁCS József (21) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
KOCSIS Tamás Zoltán (10) (Concordia Motax KC U20) |
KOVÁCS József (8) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budaörsi DSE U20 | O | GY, 116 - 74 | 11 - 4 |
KIS-MOLNÁR Zoltán Sándor (28) (Budaörsi DSE U20) |
SZABÓ Barnabás (14) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (7) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC U20 | I | V, 109 - 90 | 11 - 5 |
BÉRES Nándor András (33) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
SZABÓ Barnabás (9) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
KÁMÁN Bálint (8) (Széchenyi Egyetem Gyõr U20) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Újpest-MT U20 | I | GY, 83 - 93 | 12 - 5 |
BÉRES Nándor András (32) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (9) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
VIDA Zoltán (4) (Újpest-MT U20) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 101 - 118 | 12 - 6 |
BÉRES Nándor András (32) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (11) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BÉRES Nándor András (7) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | EKE Eger KOK U20 | I | V, 83 - 71 | 12 - 7 |
SZICSÁK Bence (45) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (14) (EKE Eger KOK U20) |
KISS Bálint (5) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Stáber Alex Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 107 - 90 | 13 - 7 |
BÁLINT Erik (22) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
BOR Sándor (11) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZABÓ Barnabás (6) (Vásárhelyi Kosársuli U20) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Utasi Balázs, Jáhni Bence |