Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC Újbuda KA | I | GY, 18 - 79 | 1 - 0 |
DARÁZSI Dóra (24) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Horváth Kinga, Varga Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata Pacik | O | V, 21 - 71 | 1 - 1 |
OLÁH Zsófia Luca (11) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szabó II. Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KKS-Girls | O | GY, 66 - 25 | 2 - 1 |
RIVASZ Petra (16) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó II. Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/A | O | GY, 96 - 46 | 3 - 1 |
STRBIK Fanni Flóra (25) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | I | V, 61 - 32 | 3 - 2 |
OLÁH Zsófia Luca (15) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Hartai Tamás, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS/A | I | V, 84 - 41 | 3 - 3 |
TOMEG Zsófia (17) (Kiss Lenke KS/A) |
- | - | |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Bozóki Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 50 - 86 | 3 - 4 |
KATONÁS Kamilla (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
- | - | |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaszások Akadémia | O | GY, 101 - 47 | 4 - 4 |
LUGOSI Dorottya Tünde (45) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | O | GY, 58 - 55 | 5 - 4 |
SZELLE-FÁBIÁN Mira (18) (MTK Budapest) |
- | - | |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Lukács Rezső, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS/A | O | V, 58 - 86 | 5 - 5 |
BODNÁR Virág Bianka (17) (Kiss Lenke KS/A) |
- | - | |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Vizsgázó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Csata Pacik | I | V, 60 - 36 | 5 - 6 |
TOMIS Boglárka (18) (Csata Pacik) |
- | - | |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia/B | O | V, 45 - 108 | 5 - 7 |
SZILÁGYI Ágnes Lilla (22) (Vasas Akadémia/B) |
- | - | |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 47 - 53 | 6 - 7 |
FÁBIÁN Dorottya (20) (Török Flóris - Törekvés SE) |
- | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Boros Krisztina |